Lomma Camping
Lomma, Skåne län, Zweden
Lomma Camping is een camping in de regio Skåne län (Zweden). Je kunt hier kamperen met een caravan en een tent.
- Restaurant
- Wifi
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Over Lomma Camping
GEOOp Lomma Camping vind je onder andere een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Lomma Camping bevindt zich op 238 m van zee en op 294 m van een strand.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Kasteel van Malmö (op 10,5 km van de camping).
Reserveren bij Lomma Camping kan online via Ovisola.
✓ Pluspunten
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Restaurant
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Ligging
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij zee | 238 m |
| Dichtbij strand | 294 m |
Bezienswaardigheden in de buurt
| Kasteel van Malmö | 10.5 km |
| Malmö konstmuseum | 10.6 km |
| Malmö konsthall | 11.2 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 998 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Eenvoudig en goed, op korte loopafstand van de zee.”
“Typische camping aan zee”
“We verbleven twee nachten op deze camping om Malmö een dagje te bezoeken. De camping is prachtig gelegen, direct aan zee, en de staanplaats was ruim. Helaas lag er tijdens ons verblijf veel zeewier op het strand en mochten we onze honden slechts in een klein gedeelte uitlaten. Da…”
“We waren op doorreis naar Duitsland en verbleven één nacht op de camping. De locatie is fantastisch, dicht bij Malmö en Helsingborg, en er is zelfs een Lidl-supermarkt in de buurt. Het strand is heerlijk om te wandelen. Onze staanplaats was erg groot en dicht bij de douches. Beid…”
“Een chique, eenvoudige en natuurgerichte camping aan zee. We hadden een plekje direct achter de duinen, op korte loopafstand van de zee. De zee is hier lange tijd ondiep, maar gemakkelijk bereikbaar via de steiger. De sanitaire voorzieningen zijn allemaal nieuw, schoon en voldoe…”
“Beste team van Lömma Camping, Hartelijk dank voor het fantastische verblijf op jullie camping. De camping ligt zo dicht bij de zee en jullie vriendelijke en gastvrije jonge team heeft me echt positief verrast. Ik kom graag nog eens terug! Met hartelijke groeten, Thommy en Mol…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
- Dichtstbij water
- zee 238 m
- Stroomaansluiting
- 10-16 amp
- Extra voorzieningen
- Babykamer · Broodservice · Minigolf · Speeltuin
- In de buurt
- Op loop- of rijafstand: golfbaan op 1,1 km.
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Lomma Camping. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Lomma Camping?+
Lomma Camping ligt in Lomma, Skåne län (Zweden). In de buurt vind je de zee op 238 m en een strand op 294 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Lomma Camping een zwembad?+
Nee, Lomma Camping heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 238 m.
Is Lomma Camping geschikt voor kinderen?+
Ja, Lomma Camping is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 914 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Lomma Camping?+
Ja, honden zijn welkom op Lomma Camping.
Welke voorzieningen heeft Lomma Camping?+
Lomma Camping biedt onder andere een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Skåne län
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Lomma Camping (deze camping) | – | – | zee 238 m |
| First Camp Torekov-Båstad | ★ 8.2 | € 226 | zee 405 m |
| First Camp Sibbarp-Malmö | ★ 7 | € 188 | strand 110 m |
| First Camp Röstånga-Söderåsen | ★ 6.9 | € 232 | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


