Ovisola
Camping in Jönköpings län

Värnamo Camping Prostsjön

Värnamo, Jönköpings län, Zweden

Värnamo Camping Prostsjön is een camping in Jönköpings län, Zweden. Je kunt hier kamperen met een caravan en een tent.

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Dichtbij strand
Caravanplaats · Tentplaats
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Värnamo Camping Prostsjön

GEO

Värnamo Camping Prostsjön is een camping in Jönköpings län. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.

Tot de voorzieningen behoren een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. De camping ligt op 184 m van een strand.

In de omgeving liggen bezienswaardigheden als High Chaparral Theme Park (op 15,5 km van de camping).

Je boekt Värnamo Camping Prostsjön eenvoudig online via Ovisola en onze partner.

✓ Pluspunten

  • Zwembad
  • Dichtbij strand
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Ligging

  • Dichtbij strand

Meer voorzieningen

website
poolwificamper_hookup

Välkommen till Värnamo Camping – en trestjärnig campingplats mitt i naturen, med gångavstånd till Värnamos centrum.

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Bekijk beschikbaarheid & boek
Je boekt via onze partner ANWB. Ovisola verwerkt zelf geen betaling of beschikbaarheid.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Dichtbij strand184 m

Bezienswaardigheden in de buurt

High Chaparral Theme Park15.5 km

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktHemköp (648 m) · Lidl (886 m) · Coop (1.2 km)
RestaurantPizzeria Maistro (498 m) · Olympia (592 m) · Pizzeria Akropolis (594 m)
Laadpaalonbekend (620 m) · onbekend (791 m) · onbekend (851 m)
Speeltuinonbekend (56 m) · onbekend (227 m) · onbekend (370 m)
ApotheekKronans Apotek (752 m) · Kronans Apotek (1.6 km) · Apotek Hjärtat (1.9 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 679 beoordelingen van 2 bronnen.

4/5
Google
677 beoordelingen
Lees reviews →
2,5/5
ANWB
2 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Een schone, goed onderhouden camping. Op loopafstand van het stadscentrum. We verbleven er één nacht; het is een prima plek om te overnachten als je verder naar het noorden reist. Je kunt zwemmen in het meer.”
Thomas Böge · een week geleden
★★★★★
“Een prachtige camping met ruime staanplaatsen. Värnamo is gemakkelijk per fiets te bereiken.”
Thomas Zimmerli · een week geleden
★★★★★
“Onze ervaring in deze appartementen was buitengewoon teleurstellend. De accommodatie was bij aankomst smerig en duidelijk niet goed schoongemaakt. Onhygiënisch beddengoed: De lakens waren niet gewassen en er zaten lichaamsvloeistoffen en resten op (waaronder opgedroogd bloederig…”
Daniel Gil de Lamadrid · 2 weken geleden
★★★★★
“De beste wifi van de hele camping. Veel campings beloven wifi, maar weinigen maken het waar. Deze plek is anders. Ik kon er urenlang probleemloos werken en zelfs een belangrijk videogesprek voeren. Bovendien is het er heerlijk rustig en omgeven door groen. Een absolute aanrader v…”
Manja · 3 weken geleden
★★★★★
“Een erg mooie camping”
Tomas Järhög · 3 weken geleden
★★★★★
“Mooie, goed onderhouden camping. Vlakbij een zwemmeer, op ongeveer 100 meter van de camping. Ruime kampeerplaatsen. Schone en frisse sanitaire voorzieningen. Cijferslot. Geen pasjes om bij te houden. Er is ook een lounge/speelruimte. Avonturengolf. Rustig en vredig.”
Solveig Larsson · een maand geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Prostgårdsvägen, 33131 Värnamo
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja
Dichtstbij water
strand 184 m
Extra voorzieningen
Babykamer · Bootverhuur · Fitness · Kindersanitair · Kiosk · Wasserette · Minigolf · Speeltuin
In de buurt
Op loop- of rijafstand: restaurant op 400 m · supermarkt op 400 m · binnenzwembad op 800 m · golfbaan op 9 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Värnamo Camping Prostsjön. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Värnamo Camping Prostsjön?+

Värnamo Camping Prostsjön ligt in Värnamo, Jönköpings län (Zweden). In de buurt vind je een strand op 184 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Värnamo Camping Prostsjön een zwembad?+

Ja, Värnamo Camping Prostsjön heeft een zwembad.

Is Värnamo Camping Prostsjön geschikt voor kinderen?+

Ja, Värnamo Camping Prostsjön is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 56 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Värnamo Camping Prostsjön?+

Ja, honden zijn welkom op Värnamo Camping Prostsjön.

Welke voorzieningen heeft Värnamo Camping Prostsjön?+

Värnamo Camping Prostsjön biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Jönköpings län

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Värnamo Camping Prostsjön (deze camping)––strand 184 m
First Camp Gränna★ 6.8€ 177strand 112 m
Lovsjö Badens Camping–––
Gnosjö Strand–––

Alle campings in Jönköpings län →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragersWikidata

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Bekijk beschikbaarheid