Ovisola
Camping in Zuid-Bohemen

Koupaliště Kaplice

Zuid-Bohemen, Tsjechië

In Zuid-Bohemen (Tsjechië) vind je camping Koupaliště Kaplice. Hier ben je welkom met een caravan en een tent.

Caravanplaats · Tentplaats

Over Koupaliště Kaplice

GEO

In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Kasteel van Český Krumlov (op 16,2 km van de camping).

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

Kasteel van Český Krumlov16.2 km
Kasteel Rožmberk13.6 km

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktCoop Tip (1.3 km) · Lidl (1.3 km) · Penny (1.4 km)
Restaurantonbekend (534 m) · Pod Věží (740 m) · U Sedláčků (792 m)
Laadpaalonbekend (815 m)
Speeltuinonbekend (75 m) · onbekend (863 m) · onbekend (1.0 km)
ApotheekDr. Max (784 m) · Dr. Max (1.2 km) · Lékárna Poliklinika Kaplice (1.3 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen beschikbaar.

Weer & klimaat

Goed om te weten

Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Koupaliště Kaplice. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Koupaliště Kaplice?+

Koupaliště Kaplice ligt in Zuid-Bohemen (Tsjechië). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Koupaliště Kaplice een zwembad?+

Nee, Koupaliště Kaplice heeft geen eigen zwembad.

Is Koupaliště Kaplice geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Koupaliště Kaplice. Er is een speeltuin op 75 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Koupaliště Kaplice?+

Voor Koupaliště Kaplice staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.

Vergelijkbare campings in Zuid-Bohemen

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Koupaliště Kaplice (deze camping)
Camping Chvalsiny★ 8.5€ 208
Camping Prima★ 7.4€ 133
Vakantiepark Marina Lipno

Alle campings in Zuid-Bohemen →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragersWikidata

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht