Ovisola
Camping in Tarragona

Àrea d'acampada de Santa Magdalena

Tarragona, Spanje

Àrea d'acampada de Santa Magdalena ligt in de regio Tarragona in Spanje. Je kunt hier kamperen met een caravan en een tent.

  • Restaurant
  • Rolstoeltoegankelijk
Caravanplaats · Tentplaats
Restaurant

Over Àrea d'acampada de Santa Magdalena

GEO

Op het terrein vind je onder meer een restaurant en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair

Op de camping

  • Restaurant

Meer voorzieningen

website
accessiblerestaurant

El teu quadern de viatge està buit.

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
Restaurantonbekend (64 m)
Laadpaalonbekend (1.9 km)
Speeltuinonbekend (47 m) · onbekend (642 m) · onbekend (1.7 km)
ApotheekFarmàcia López Piñol, David (1.8 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen beschikbaar.

Weer & klimaat

Goed om te weten

Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Toegankelijk sanitair
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Àrea d'acampada de Santa Magdalena. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Àrea d'acampada de Santa Magdalena?+

Àrea d'acampada de Santa Magdalena ligt in Tarragona (Spanje). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Àrea d'acampada de Santa Magdalena een zwembad?+

Nee, Àrea d'acampada de Santa Magdalena heeft geen eigen zwembad.

Is Àrea d'acampada de Santa Magdalena geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Àrea d'acampada de Santa Magdalena. Er is een speeltuin op 47 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Àrea d'acampada de Santa Magdalena?+

Voor Àrea d'acampada de Santa Magdalena staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.

Welke voorzieningen heeft Àrea d'acampada de Santa Magdalena?+

Àrea d'acampada de Santa Magdalena biedt onder andere een restaurant en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Tarragona

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Àrea d'acampada de Santa Magdalena (deze camping)
Camping Stel - Roda de Berà★ 8.8€ 151zee 383 m
Tamarit Beach Resort★ 8.5€ 196zee 457 m
TAIGA Delta de l'Ebre★ 8.5zee 299 m

Alle campings in Tarragona →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website