Ovisola
Camping in Tarragona

Cambrils Park

Onderdeel van Vacanceselect →

Cambrils, Tarragona, Spanje

In Tarragona (Spanje) vind je camping Cambrils Park. Je kunt hier kamperen met een caravan en een tent.

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Dichtbij zee
Caravanplaats · Tentplaats
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Cambrils Park

GEO

Op het terrein vind je onder meer een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Cambrils Park bevindt zich op 812 m van zee.

Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Dragon Khan (op 4,8 km van de camping).

Reserveren bij Cambrils Park kan online via Ovisola.

✓ Pluspunten

  • Zwembad
  • Dichtbij zee
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Ligging

  • Dichtbij zee

Meer voorzieningen

website
petspoolwifishowerstoiletsAnimatieteamKinderclubaccessiblerestaurantBinnenzwembadcamper_hookup

Campeggi e non solo! Qui Camping, Villaggi e Glamping in Italia, Corsica, Croazia, Spagna e Slovenia per le tue vacanze in Famiglia.

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Bekijk beschikbaarheid & boek
Je boekt via onze partner Vacanceselect. Ovisola verwerkt zelf geen betaling of beschikbaarheid.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Dichtbij zee812 m

Bezienswaardigheden in de buurt

Dragon Khan4.8 km
Tarraco13.3 km
Amfitheater van Tarraco13.5 km
Mausoleum of Centcelles13.3 km

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktSupermercat Plus Fresc (185 m) · Mercadona (266 m) · Michelangelo (744 m)
Restaurantonbekend (167 m) · Tasta miques (223 m) · Restaurante Victória (620 m)
Laadpaalonbekend (1.9 km) · onbekend (2.3 km) · onbekend (3.5 km)
Speeltuinonbekend (770 m) · onbekend (784 m) · onbekend (796 m)
Apotheekonbekend (1.4 km) · Farmàcia Vilafortuny (1.5 km) · Farmàcia el Carrilet (2.1 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 286 beoordelingen van 1 bron.

3,9/5
Google
286 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“De plek was erg schoon, vooral de toiletten. De bediening was uitstekend en erg vriendelijk. Hoewel ik de geregistreerde gast was en laat aankwam, lieten ze mijn reisgenoten zonder problemen binnen. Heel erg bedankt voor de geweldige service. We hebben het erg naar onze zin gehad…”
Christian Jiménez Cuesta · een week geleden
★★★★★
“Een fantastische ervaring. Het personeel was ontzettend vriendelijk; het enige minpuntje was dat de bomen flink gesnoeid waren, waardoor er weinig schaduw was. Verder was het perfect.”
Samuel Martín · Bewerkt: 2 weken geleden
★★★★★
“Wat een fantastische, zeer rustige en kindvriendelijke plek, ik vind het geweldig!”
nisia abaga nnomo · 2 weken geleden
★★★★★
“De plek is fantastisch, een unieke ervaring voor een gezin met kinderen. De camping is erg schoon. Als ik dan toch een minpuntje moet noemen... het wordt rond het middaguur erg warm in de tent, maar je weet hoe dat gaat met dit soort reizen – je brengt het grootste deel van je…”
Sandra Leoz · 2 weken geleden
★★★★★
“Uitstekend, een heerlijke ervaring. Ik vond het er geweldig; het is mooi, niet luxueus, maar het heeft alles wat je nodig hebt voor een paar dagen in een rustige, gezinsvriendelijke omgeving.”
Pamela Alvardado · 2 weken geleden
★★★★★
“Een unieke ervaring die ons aangenaam verraste. Een echte aanrader als je tijd in de natuur wilt doorbrengen en even helemaal wilt ontspannen.”
Lúa · 2 weken geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Carrer del Camí del Más de Clariana, s/n, 43850 Cambrils
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja
Dichtstbij water
zee 812 m

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Cambrils Park. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Cambrils Park?+

Cambrils Park ligt in Cambrils, Tarragona (Spanje). In de buurt vind je de zee op 812 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Cambrils Park een zwembad?+

Ja, Cambrils Park heeft een zwembad.

Is Cambrils Park geschikt voor kinderen?+

Ja, Cambrils Park is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 770 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Cambrils Park?+

Ja, honden zijn welkom op Cambrils Park.

Welke voorzieningen heeft Cambrils Park?+

Cambrils Park biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Tarragona

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Cambrils Park (deze camping)––zee 812 m
Camping Stel - Roda de Berà★ 8.8–zee 383 m
Tamarit Beach Resort★ 8.5€ 196zee 457 m
TAIGA Delta de l'Ebre★ 8.5€ 168zee 299 m

Alle campings in Tarragona →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragersWikidata

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Bekijk beschikbaarheid