Camping Guara Altaoja
Yaso, Huesca, Spanje
Camping Guara Altaoja bevindt zich in Huesca in Spanje. Je kunt hier kamperen met een tent.
- Restaurant
Over Camping Guara Altaoja
GEOTot de voorzieningen behoren een restaurant.
Voorzieningen
Op de camping
- Restaurant
Meer voorzieningen
websiteSumérgete en la belleza natural de la Sierra de Guara con Guaractiva. Desde nuestra acogedora Casa Rural hasta nuestro Camping, ofrecemos el escenario perfecto para vivir aventuras memorables y descubrir la esencia de este paraíso natural.
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 201 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Een perfecte plek om tot rust te komen. Vanaf het moment dat we aankwamen, was de service uitstekend, zeer gastvrij en met een heerlijke rustieke sfeer. Ongelooflijk goede prijs-kwaliteitverhouding; we komen zeker terug.”
“Een camping midden in de natuur, geen verkeer, gewoon rust en stilte voor begin september. Het beddengoed was erg comfortabel en de kamer had een charmante, authentieke sfeer. Maar de grootste aantrekkingskracht is het warme welkom en de glimlach van de eigenaar en de jonge obe…”
“Een eenvoudig en gastvrij klein hotel op het platteland met gratis parkeergelegenheid. Super rustig en schilderachtig. Het personeel is erg vriendelijk. De kussens zijn niet comfortabel en het douchegordijn moet regelmatig worden verschoond.”
“Geweldige service, fantastische mensen, een heel rustig stadje.”
“Een fantastische ervaring op de camping. We voelden ons er erg comfortabel, het uitzicht was prachtig en het eten was ook erg goed. Bovenal wil ik de vriendelijkheid van al het personeel benadrukken. Rodrigo, die ons het meest verzorgde, was altijd zeer attent.”
“Alle medewerkers waren ontzettend vriendelijk, ons verblijf was zeer rustig en de service was uitstekend. We komen zeker terug. Ze hebben een landhuis dat we de volgende keer zullen proberen. Een dikke knuffel voor iedereen, in het bijzonder voor Rodrigo.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Guara Altaoja. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Camping Guara Altaoja?+
Camping Guara Altaoja ligt in Yaso, Huesca (Spanje). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Camping Guara Altaoja een zwembad?+
Nee, Camping Guara Altaoja heeft geen eigen zwembad.
Is Camping Guara Altaoja geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Camping Guara Altaoja. Er is een speeltuin op 4,9 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Camping Guara Altaoja?+
Voor Camping Guara Altaoja staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Welke voorzieningen heeft Camping Guara Altaoja?+
Camping Guara Altaoja biedt onder andere een restaurant. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Huesca
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Camping Guara Altaoja (deze camping) | – | – | – |
| Camping Laspaúles | ★ 8.6 | € 85 | – |
| wecamp Pirineos | ★ 8.6 | – | – |
| Camping Isábena | ★ 8.4 | € 137 | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


