Terreny d'acampada La Planta
Sant Aniol de Finestres, Gerona, Spanje
Terreny d'acampada La Planta is een van de campings in Gerona, Spanje, op Ovisola. De camping is geschikt voor een caravan en een tent. Terreny d'acampada La Planta staat op de kaart van Ovisola, zodat je de camping en de omgeving in Gerona makkelijk verkent.
Over Terreny d'acampada La Planta
GEO?
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 34 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Veel beter en volop schaduw!”
“We waren op het Ratafia-festival, echt een geweldig evenement. Heel veel plezier en leuk gezelschap.”
“Famtram”
“Een erg mooie camping voor groepen en scholen. Goed aangelegd, met toiletten, douches en barbecues. Er is een ondiep riviertje in de buurt om af te koelen. Een nadeel is misschien dat het zo dicht bij de weg ligt, waardoor je de kinderen constant in de gaten moet houden zodat ze…”
“Alles wat je nodig hebt voor een kampeertrip met een groep kinderen. De nabijgelegen rivier biedt volop vermaak!”
“Ontspanning, natuur en goed gezelschap!”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Terreny d'acampada La Planta. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Terreny d'acampada La Planta?+
Terreny d'acampada La Planta ligt in Sant Aniol de Finestres, Gerona (Spanje). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Terreny d'acampada La Planta een zwembad?+
Nee, Terreny d'acampada La Planta heeft geen eigen zwembad.
Is Terreny d'acampada La Planta geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Terreny d'acampada La Planta. Er is een speeltuin op 693 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Terreny d'acampada La Planta?+
Voor Terreny d'acampada La Planta staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Vergelijkbare campings in Gerona
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Terreny d'acampada La Planta (deze camping) | – | – | – |
| Camping Begur | ★ 8.8 | – | strand 1,3 km |
| Camping La Soleia d'Oix | ★ 8.8 | – | – |
| Camping Mas Nou | ★ 8.7 | – | – |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


