Ovisola
Camping in Tirol

Camping Sölden

Soelden, Tirol, Oostenrijk

Camping Sölden is een camping in de regio Tirol (Oostenrijk). Kamperen kan er met een tent en een caravan.

  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Tentplaats · Caravanplaats
Gratis WiFi
Huisdier welkom
Restaurant

Over Camping Sölden

GEO

Tot de voorzieningen behoren een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

✓ Pluspunten

  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Meer voorzieningen

website
wifitoiletsrestaurantcamper_hookup

-1325

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Caravan
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktMPREIS (364 m) · Spar (836 m) · Spar (1.5 km)
RestaurantGrauer Bär (150 m) · G's cafe (209 m) · Nudeltopf (408 m)
Laadpaalonbekend (419 m) · vkw vlotte (1.0 km) · bike-energy (1.3 km)
SpeeltuinSpielplatz Windau (224 m) · onbekend (669 m) · onbekend (818 m)
ApotheekÖtztal Apotheke (1.4 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 1.312 beoordelingen van 2 bronnen.

4,5/5
Google
1.235 beoordelingen
Lees reviews →
4/5
ANWB
77 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Het voelt bijna alsof je in een hotel bent. Een fantastisch gebouw met uitstekende service dat niets te wensen overlaat. Vriendelijk personeel.”
Lars Liefke geb. Wahler · 6 dagen geleden
★★★★★
“Een familiecamping, inmiddels in de derde generatie. Al met al een topcamping met een uitstekende organisatie en attente service die perfect aansluit op de behoeften van de gasten. We komen zeker terug. De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend.”
Ingo Schankweiler · Bewerkt: een week geleden
★★★★★
“Over het algemeen een prima camping. Alleen te duur voor wat je krijgt.”
Romanee Nieuwland · een week geleden
★★★★★
“Heel fijne plek, uitstekende sanitaire voorzieningen! Alles was perfect!”
Quirin Eiba · een week geleden
★★★★★
“Leuke, kleine, goed onderhouden en schone camping in het hart van het dorp. 2 minuten naar de skiliften.”
Gregor Greefa · 2 weken geleden
★★★★★
“Alles is perfect!”
Juki · 2 weken geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Wohlfahrtstraße 22, 6450 Soelden
Accommodatietypes
Tentplaats, Caravanplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja
Stroomaansluiting
10-16 amp
Extra voorzieningen
Animatie · Babykamer · Bootverhuur · Fitness · Kiosk · Wasserette · Speeltuin
In de buurt
Op loop- of rijafstand: restaurant op 50 m · supermarkt op 80 m · binnenzwembad op 700 m · golfbaan op 50 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Sölden. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping Sölden?+

Camping Sölden ligt in Soelden, Tirol (Oostenrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping Sölden een zwembad?+

Nee, Camping Sölden heeft geen eigen zwembad.

Is Camping Sölden geschikt voor kinderen?+

Ja, Camping Sölden is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 224 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping Sölden?+

Ja, honden zijn welkom op Camping Sölden.

Welke voorzieningen heeft Camping Sölden?+

Camping Sölden biedt onder andere een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Tirol

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping Sölden (deze camping)–––
Nationalpark Camping Kals★ 9.1€ 166–
Sonnenplateau Camping Gerhardhof★ 8.6€ 112–
Natürlich Hell★ 8.5€ 483–

Alle campings in Tirol →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website