Furu Laksvald Og Campingsenter
Furugrenda, Møre og Romsdal, Noorwegen
Furu Laksvald Og Campingsenter is een camping in Møre og Romsdal, Noorwegen. Hier ben je welkom met een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
Over Furu Laksvald Og Campingsenter
GEOOp Furu Laksvald Og Campingsenter vind je onder andere ruimte voor honden.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Op de camping
- Huisdier welkom
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 215 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Geweldige plek! De hutten zijn mooi, de toiletten en douches zijn prima en schoon!! Absoluut de moeite waard om hierheen te reizen!”
“Een erg mooie locatie en vriendelijk personeel dat ons hielp met alles wat we nodig hadden! Schone en nette toiletten. Er is een douche.”
“Nieuwe en mooie sanitaire voorzieningen. Die altijd schoon zijn. Een groot pluspunt is dat douchen gratis is.”
“Een erg mooie camping. Schone hutten en alle nodige voorzieningen voor een overnachting.”
“We kwamen alleen om te douchen, dus we kunnen alleen daarover iets zeggen: erg schoon, functioneel, meerdere toiletcabines, waarvan één met een douche, maar wel erg ruim. De meneer met wie we spraken was erg vriendelijk en heeft ons geholpen het betalingsprobleem op te lossen 😉”
“Een erg aardige eigenaar, het is er schoon, rustig en prachtig.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Furu Laksvald Og Campingsenter. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Furu Laksvald Og Campingsenter?+
Furu Laksvald Og Campingsenter ligt in Furugrenda, Møre og Romsdal (Noorwegen). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Furu Laksvald Og Campingsenter een zwembad?+
Nee, Furu Laksvald Og Campingsenter heeft geen eigen zwembad.
Is Furu Laksvald Og Campingsenter geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Furu Laksvald Og Campingsenter. Er is een speeltuin op 3,3 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Furu Laksvald Og Campingsenter?+
Ja, honden zijn welkom op Furu Laksvald Og Campingsenter.
Welke voorzieningen heeft Furu Laksvald Og Campingsenter?+
Furu Laksvald Og Campingsenter biedt onder andere honden toegestaan. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Møre og Romsdal
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Furu Laksvald Og Campingsenter (deze camping) | – | – | – |
| Saltkjelsnes Camping | – | – | strand 80 m |
| Hellesylt Camping | – | – | – |
| Kviltorp Camping | – | – | zee 311 m |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


