Onder de panne
Kockengen, Utrecht, Nederland
Onder de panne ligt in de regio Utrecht in Nederland. De plaatsen zijn geschikt voor een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Onder de panne
GEOOp Onder de panne vind je onder andere ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Kasteel de Haar (op 5,6 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Kasteel de Haar | 5.6 km |
| Rietveld Schröderhuis | 16.3 km |
| Centraal Museum | 15.2 km |
| Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid | 17.1 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 49 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Het is hier super gezellig en aardige mensen”
“Prima camping, vooral vaste plaatsen. Enkele toeristische plaatsen. Aardige eigenaar, die ons naar onze plek bracht. Landelijke ligging. Sanitair is prima en schoon.”
“Mooie natuur,veel rust prachtige fietsomgeving”
“De eigenaar is een heel vriendelijke en drukke man. Helaas had hij niet verteld dat jezelf toilet papier moet meenemen. 50 euro cent voor de douche bij je moet hebben en de uitleg voor warm afwas water voor 20 eurocent had ook handig geweest. Verder hadden we een heerlijke kampee…”
“Deels vaste plekken, achterin plaatsen voor tenten, caravans en vouwwagens. Wel lastig om je hond uit te laten je moet dan teruglopen de hele camping weer af. Schoon sanitair met fantastische douches. (muntjes € 0.50) Achterin geen stabiele wifi, behulpzame eigenaar.”
“Rustige camping met prima sanitair en prachtig uitzicht.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Onder de panne. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Onder de panne?+
Onder de panne ligt in Kockengen, Utrecht (Nederland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Onder de panne een zwembad?+
Nee, Onder de panne heeft geen eigen zwembad.
Is Onder de panne geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Onder de panne. Er is een speeltuin op 1,6 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Onder de panne?+
Ja, honden zijn welkom op Onder de panne.
Welke voorzieningen heeft Onder de panne?+
Onder de panne biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Utrecht
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Onder de panne (deze camping) | – | – | – |
| Camping Prinsenhof | ★ 8.7 | – | – |
| Boerderij Hazenveld | ★ 8.6 | € 201 | – |
| De Glamping | ★ 8.4 | – | meer 0 m |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


