Natuurkampeerterrein Amstelkade
Wilnis, Utrecht, Nederland
Camping Natuurkampeerterrein Amstelkade bevindt zich in Utrecht in Nederland. Natuurkampeerterrein Amstelkade biedt plaats aan een tent, een caravan en een camper.
- Rolstoeltoegankelijk
Over Natuurkampeerterrein Amstelkade
GEOOp het terrein vind je onder meer rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Alphen aan den Rijn (op 15,4 km van de camping).
⚠ Let op
- Openingsseizoen: week 01-53.
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Caravan?
- Camperplaats?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Alphen aan den Rijn | 15.4 km |
| Kasteel de Haar | 10.4 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 33 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Mooie en fijne camping! Het theehuis is een geweldige aanvulling. Hier kan je heerlijk ontbijten of een taartje eten. De bediening verdient een pluim! Tentplaatsen zijn groot, je kan een vuurkorf lenen en hout kopen. Ja, je zit onder de rook van Schiphol, dus soms heb je een uur…”
“We hebben met z'n 2en 2 nachtjes met onze minicamper op de camping gestaan. Veel reuring en gezelligheid overdag door jonge gezinnen, in de nacht heerlijk stil. Deze plek aan de Amstel is magisch in het avondlicht. Wat een prachtige natuur eromheen. Heel fijn ook om in de omgevi…”
“Een fantastische camping voor gezinnen.”
“Wat een heerlijke camping, in een heerlijke omgeving. Dit is kamperen zoals je wilt: lekker primitief met toch alle faciliteiten, leuke sfeer, kleinschalig, uiterst vriendelijk personeel, avontuurlijk voor de kinderen, heerlijk zwemwater, kano's die je zelf kunt gebruiken (en ach…”
“We hebben 2 heerlijke nachten gehad op het grote tentenveld. We hadden een super mooie plek helemaal aan het eind van het veld aan het water met zicht op de weilanden. Bij de plek stond ook een picknick bank. Met een grote kar hebben we onze spullen vervoerd. Het sanitair is vero…”
“Zeer leuke natuurcamping zeker ook voor kinderen met een boerderij ernaast en een leuke theetuin waar je wat lekkers kan eten en drinken ook broodjes service. Mooie plekken op verschillende velden . Sanitair is wel wat aan de oude kant maar te doen.bij de afwas gedeelte kan je oo…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Openingsperiode
- week 01-53
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Caravanplaats, Camperplaats
- Toegankelijk sanitair
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Natuurkampeerterrein Amstelkade. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Natuurkampeerterrein Amstelkade?+
Natuurkampeerterrein Amstelkade ligt in Wilnis, Utrecht (Nederland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Natuurkampeerterrein Amstelkade een zwembad?+
Nee, Natuurkampeerterrein Amstelkade heeft geen eigen zwembad.
Is Natuurkampeerterrein Amstelkade geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Natuurkampeerterrein Amstelkade. Er is een speeltuin op 21 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Natuurkampeerterrein Amstelkade?+
Voor Natuurkampeerterrein Amstelkade staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Welke voorzieningen heeft Natuurkampeerterrein Amstelkade?+
Natuurkampeerterrein Amstelkade biedt onder andere warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Wanneer is Natuurkampeerterrein Amstelkade open?+
Natuurkampeerterrein Amstelkade is geopend in de periode week 01-53.
Vergelijkbare campings in Utrecht
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Natuurkampeerterrein Amstelkade (deze camping) | – | – | – |
| Camping Prinsenhof | ★ 8.7 | – | – |
| Boerderij Hazenveld | ★ 8.6 | € 201 | – |
| De Glamping | ★ 8.4 | – | meer 0 m |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


