Camperplaats Wijhe
Overijssel, Nederland
Welkom op Camperplaats Wijhe, een camping in Overijssel, Nederland. Je kunt hier kamperen met een camper.
- Rolstoeltoegankelijk
Over Camperplaats Wijhe
GEODe camping beschikt over rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Museum de Fundatie (op 14,0 km van de camping).
⚠ Let op
- Seizoensgebonden geopend.
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Drinkwater
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Camperaansluiting
Meer voorzieningen
websiteVolg ons!!
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Camperplaats?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Museum de Fundatie | 14.0 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen beschikbaar.
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Camperplaats
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Camperplaats Wijhe. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Camperplaats Wijhe?+
Camperplaats Wijhe ligt in Overijssel (Nederland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Camperplaats Wijhe een zwembad?+
Nee, Camperplaats Wijhe heeft geen eigen zwembad.
Is Camperplaats Wijhe geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Camperplaats Wijhe. Er is een speeltuin op 865 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Camperplaats Wijhe?+
Voor Camperplaats Wijhe staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Welke voorzieningen heeft Camperplaats Wijhe?+
Camperplaats Wijhe biedt onder andere warme douches, drinkwater en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Overijssel
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Camperplaats Wijhe (deze camping) | – | – | – |
| Glamping Franse Peer | ★ 9.5 | – | – |
| Camping Dal van de Mosbeek | ★ 9 | – | – |
| FarmCamps Holzik Stables | ★ 9 | – | – |
Lees ook
- De mooiste campings in Overijssel — met Camperplaats De Brandkoele in de spotlight
- De mooiste campings in Overijssel — met Erve Punte in de spotlight
- De mooiste campings in Overijssel — met Camperplaats de Boskamer in de spotlight
- De mooiste campings in Overijssel — met Natuurkampeerterrein De Olde Lucashoeve in de spotlight
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


