Ovisola
Camping in Noord-Brabant

Recreatiepark Duinhoeve

Udenhout, Noord-Brabant, Nederland

Recreatiepark Duinhoeve is een camping in de regio Noord-Brabant (Nederland). Kamperen kan er met een tent, een chalet of huisje en een caravan.

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Tentplaats · Huuraccommodatie · Caravanplaats
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Recreatiepark Duinhoeve

GEO

Op Recreatiepark Duinhoeve vind je onder andere een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Efteling (op 5,0 km van de camping).

Recreatiepark Duinhoeve is online te reserveren via Ovisola en onze boekingspartner.

✓ Pluspunten

  • Zwembad
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Bekijk beschikbaarheid & boek
Je boekt via onze partner ANWB. Ovisola verwerkt zelf geen betaling of beschikbaarheid.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Recreatiepark «Duinhoeve 7»
    Staanplaats
  • Duin Lodge
    Staanplaats
  • «Delta»
    Staanplaats
  • Bos
    Staanplaats
  • Recreatiepark Duinhoeve
    Staanplaats

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

Efteling5.0 km

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktPLUS (3.1 km) · PLUS (3.4 km) · ALDI (3.4 km)
RestaurantLandgoed Bosch & Duin (324 m) · De Baron (1.8 km) · Manege Van Loon (2.1 km)
LaadpaalPedelec laadpunt Rustende Jager (2.2 km) · onbekend (2.2 km) · Pedelec laadpunt De Roestelberg (3.3 km)
Speeltuinonbekend (302 m) · onbekend (1.8 km) · onbekend (2.2 km)
ApotheekApotheek De Koning - Loon op Zand (3.3 km) · Apotheek Sint Felix (3.3 km) · Benu (3.3 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 568 beoordelingen van 2 bronnen.

4/5
Google
566 beoordelingen
Lees reviews →
3,5/5
ANWB
2 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“In een jaar tijd alles teniet gedaan wat eerst juist de reden was om naar deze camping te gaan. Zonde want de omgeving is werkelijk schitterend.”
Jaap Lubbersen · Bewerkt: 2 weken geleden
★★★★★
“Deze Topper krijgt alle sterren! Wie beter kan vinden voor zelfde prijs, ik hoor het graag! Zeer nette camping, vriendelijke en redelijke mensen. Echt TOP!”
Frederik De Wolf · 3 weken geleden
★★★★★
“Een zeer mooi gelegen camping met een geweldig zwembad en speeltuinen. De sanitaire voorzieningen zijn een beetje gedateerd, wat op zich geen ramp is, maar helaas zijn ze niet schoon, of is er een tekort aan zeep in de toiletten. Dat vind ik erg jammer, want het is verder een fan…”
Heinz Burghardt · 4 weken geleden
★★★★★
“Gezellige camping , Doen veel voor kinderen. Alleen het douche toillet en afwas gedeelte mag wel verbeterd worden en vooral de toiletten mogen ipv 2 x wel 3 x per dag schoon gemaakt worden . Er waren best wel remsporen en vind wel dat de campeerders zelf er erg in mogen houden Me…”
Bea Hak-tuin · een maand geleden
★★★★★
“We verbleven hier van zaterdag tot maandag om de autorit van huis naar Disneyland te onderbreken en onze kinderen een lange reis te besparen. Daarvoor voldeed het prima... Voor ongeveer €600 (wat iets meer kostte, voornamelijk voor de reis en een linnenpakket) hadden we meer verw…”
Das D aus Eh · een maand geleden
★★★★★
“Goed terras, leuk zwembad en speeltuinen. Het is echt duidelijk dat het park meer focust op verhuur dan kampeermiddelen. Het sanitair was niet schoon en zeer verouderd. Brillen zitten los en de toiletreiniger pompjes waren standaard leeg. Ook was het bij aankomst geen welkome ver…”
Doreen van Ingen · een maand geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Oude Bosschebaan 4, 5071 RR Udenhout
Accommodatietypes
Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Extra voorzieningen
Animatie · Babykamer · Beachvolleybal · Broodservice · Kleuterbad · Wasserette · Speeltuin · Verwarmd zwembad
In de buurt
Op loop- of rijafstand: supermarkt op 5 km · binnenzwembad op 25 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Recreatiepark Duinhoeve. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Recreatiepark Duinhoeve?+

Recreatiepark Duinhoeve ligt in Udenhout, Noord-Brabant (Nederland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Recreatiepark Duinhoeve een zwembad?+

Ja, Recreatiepark Duinhoeve heeft een zwembad.

Is Recreatiepark Duinhoeve geschikt voor kinderen?+

Ja, Recreatiepark Duinhoeve is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 302 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Recreatiepark Duinhoeve?+

Ja, honden zijn welkom op Recreatiepark Duinhoeve.

Welke voorzieningen heeft Recreatiepark Duinhoeve?+

Recreatiepark Duinhoeve biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Noord-Brabant

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Recreatiepark Duinhoeve (deze camping)–––
FarmCamps Hoeve Luyterheyde★ 9.7––
FarmCamps Op de Beemd★ 9.4––
Camping De Maasakker★ 9–strand 1,4 km

Alle campings in Noord-Brabant →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragersWikidata

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Bekijk beschikbaarheid