Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens
Alphen, Noord-Brabant, Nederland
In Noord-Brabant (Nederland) vind je camping Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens. De plaatsen zijn geschikt voor een tent en een caravan.
- Zwembad
- Wifi
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
- Dichtbij strand
Over Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens
GEOOp Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens vind je onder andere een zwembad, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Qua ligging zit Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens op 233 m van een strand.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Efteling (op 18,8 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Zwembad
- Dichtbij strand
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Wifi
⚠ Let op
- Openingsseizoen: Nov-Mar off.
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Zwembad
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
Ligging
- Dichtbij strand
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Caravan?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij strand | 233 m |
Bezienswaardigheden in de buurt
| Efteling | 18.8 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 258 beoordelingen van 2 bronnen.
Wat gasten zeggen
via Google“Prachtig kampeerterrein Echte rust Schoon sanitair In de natuur!”
“Wat een geweldige camping is dit! Ruime plekken op meerdere zeer ruime omzoomde velden; prima en schoon sanitair; goeie afwas plaatsen; een voetbalveld zodat de kinderen (en vaders) geen bal je tent in schoppen; een zwemvijver; een kampvuur plek; broodjesservice, en dat alles teg…”
“Een heel mooi natuurkampeerterrein maar in de weekenden is het druk en lijkt het op een familiecamping, jammer”
“Geweldig! We konden praktisch in de keuken verblijven als het regende. Er was een gasfornuis en een heerlijk warme douche. De sanitaire voorzieningen waren brandschoon en goed onderhouden! We komen graag terug!”
“Mooi terreintje op een landgoed, meerdere veldjes”
“Eind juni begin juli drie heerlijke weken doorgebracht op tentenveld van de Hoevens. Prachtige ligging, ruime plaats en prima sanitaire voorzieningen. Beheerder Ronald zorgt er voor dat alles spic en span is en is altijd aanspreekbaar voor vragen en hulp. Top kerel, die voor een…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Openingsperiode
- Nov-Mar off
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Caravanplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Dichtstbij water
- strand 233 m
- Extra voorzieningen
- Beachvolleybal · Broodservice · Wasserette · Speeltuin
- In de buurt
- Op loop- of rijafstand: golfbaan op 3 km · supermarkt op 3 km.
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens?+
Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens ligt in Alphen, Noord-Brabant (Nederland). In de buurt vind je een strand op 233 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens een zwembad?+
Ja, Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens heeft een zwembad.
Is Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens geschikt voor kinderen?+
Ja, Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 85 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens?+
Ja, honden zijn welkom op Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens.
Welke voorzieningen heeft Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens?+
Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens biedt onder andere een zwembad, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Wanneer is Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens open?+
Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens is geopend in de periode Nov-Mar off.
Vergelijkbare campings in Noord-Brabant
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Natuurkampeerterrein Landgoed De Hoevens (deze camping) | – | – | strand 233 m |
| FarmCamps Hoeve Luyterheyde | ★ 9.7 | – | – |
| FarmCamps Op de Beemd | ★ 9.4 | – | – |
| Camping De Maasakker | ★ 9 | – | strand 1,4 km |
Lees ook
- De mooiste campings in Noord-Brabant — met Minicamping de Vrolijke Flierefluiter in de spotlight
- De mooiste campings in Noord-Brabant — met Het Wilde Weg in de spotlight
- De mooiste campings in Noord-Brabant — met Landgoed Clootwijck in de spotlight
- De mooiste campings in Noord-Brabant — met Eurocamping Vessem in de spotlight
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






