De Mosterdpot
Woudrichem, Noord-Brabant, Nederland
De Mosterdpot is een van de campings in Noord-Brabant, Nederland, op Ovisola. De Mosterdpot biedt plaats aan een tent, een chalet of huisje en een caravan.
- Zwembad
- Restaurant
- Wifi
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
- Dichtbij strand
Over De Mosterdpot
GEOOp het terrein vind je onder meer een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. De Mosterdpot bevindt zich op 170 m van een strand.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Slot Loevestein (op 1,6 km van de camping).
De Mosterdpot is online te reserveren via Ovisola en onze boekingspartner.
✓ Pluspunten
- Zwembad
- Dichtbij strand
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Wifi
⚠ Let op
- Openingsseizoen: Apr 01-Oct 01.
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Zwembad
- Restaurant
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Ligging
- Dichtbij strand
Meer voorzieningen
websiteLet op: wegwerkzaamheden A27 en A59 in juli/augustus 2026
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Chalet?
- Caravan?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij strand | 170 m |
Bezienswaardigheden in de buurt
| Slot Loevestein | 1.6 km |
| Efteling | 18.9 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 280 beoordelingen van 2 bronnen.
Wat gasten zeggen
via Google“Rustige camping vlak bij het historische centrum van Woudrichem. Electriciteit 6 A. Water op elke stellages. Wifi aanwezig.”
“De gastheer was erg aardig en liet ons inchecken nadat het al gesloten was. Mooie locatie, redelijke prijzen en een schone badkamer. Niets bijzonders.”
“Locatie van de camping, pal naast vestingstadje Woudrichem, is subliem. De beheerder is erg aardig. Groot deel van de percelen is voor vaste chalets en jaarplekken daarmee dus ook veel vaste gasten. Het is een vereniging. Sanitair is adequaat en wordt regelmatig schoongemaakt.…”
“Een fantastische plek voor een fietstocht met overnachting!”
“Mooie locatie met goede voorzieningen en aardige behulpzame eigenaars”
“Gezellige plek”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Openingsperiode
- Apr 01-Oct 01
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
- Dichtstbij water
- strand 170 m
- Extra voorzieningen
- Babykamer · Wasserette · Speeltuin
- In de buurt
- Op loop- of rijafstand: restaurant op 300 m · supermarkt op 1,4 km · golfbaan op 7,8 km · binnenzwembad op 10 km.
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van De Mosterdpot. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt De Mosterdpot?+
De Mosterdpot ligt in Woudrichem, Noord-Brabant (Nederland). In de buurt vind je een strand op 170 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft De Mosterdpot een zwembad?+
Ja, De Mosterdpot heeft een zwembad.
Is De Mosterdpot geschikt voor kinderen?+
Ja, De Mosterdpot is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 203 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op De Mosterdpot?+
Ja, honden zijn welkom op De Mosterdpot.
Welke voorzieningen heeft De Mosterdpot?+
De Mosterdpot biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Wanneer is De Mosterdpot open?+
De Mosterdpot is geopend in de periode Apr 01-Oct 01.
Dingen om te doen in de buurt
Tickets en excursies bij de camping, boekbaar via Tiqets.
36 kmRondvaart door de Rotterdamse haven - Spido
18 kmDe Efteling: Toegangsticket
37 kmPannenkoekenboot Rotterdam
37 kmSplashtour Rotterdam
36 kmFenix Museum over migratie: Toegangsticket
30 kmTitanic - Een meeslepende reis Utrecht: Toegangsticket + Optionele VR-ervaring
36 kmRemastered in Rotterdam: een audiovisuele ervaring
37 kmEuromast: Skip the line-ticket
Prijzen via Tiqets & GetYourGuide; we kunnen een vergoeding ontvangen bij een boeking via deze links.
Foto's: spido · Efteling · Lindbergh Tour & Travel · Fenix · fever · @Remastered · Euromast — © Tiqets
Vergelijkbare campings in Noord-Brabant
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| De Mosterdpot (deze camping) | – | – | strand 170 m |
| FarmCamps Hoeve Luyterheyde | ★ 9.7 | – | – |
| FarmCamps Op de Beemd | ★ 9.4 | – | – |
| Camping De Maasakker | ★ 9 | – | strand 1,4 km |
Lees ook
- De mooiste campings in Noord-Brabant — met Minicamping de Vrolijke Flierefluiter in de spotlight
- De mooiste campings in Noord-Brabant — met Het Wilde Weg in de spotlight
- De mooiste campings in Noord-Brabant — met Landgoed Clootwijck in de spotlight
- De mooiste campings in Noord-Brabant — met Eurocamping Vessem in de spotlight
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






