Ovisola
Camping in Noord-Brabant

De Keuterij ( Mini-Camping )

Sint Hubert, Noord-Brabant, Nederland

De Keuterij ( Mini-Camping ) ligt in de regio Noord-Brabant in Nederland. Je kunt hier kamperen met een caravan en een tent.

  • Kindvriendelijk
  • Rolstoeltoegankelijk
Caravanplaats · Tentplaats
Kindvriendelijk

Over De Keuterij ( Mini-Camping )

GEO

Tot de voorzieningen behoren voorzieningen voor kinderen en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Pluspunten

  • Kindvriendelijk

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair

Op de camping

  • Kindvriendelijk

Meer voorzieningen

website
WasseretteHuuraccommodatiesSportveldSpeeltuin

Kleine familiecamping met speeltuin, voetbalveld, was-/douchevoorzieningen en huuraccommodaties (pipowagen en blokhut).

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktSPAR (1.9 km) · ALDI (3.1 km) · Albert Heijn (3.2 km)
RestaurantLa Brace Haps (1.9 km) · Restaurant & Bowling Erica (2.7 km) · 't Raadhuis (3.0 km)
Laadpaalonbekend (1.9 km) · onbekend (2.2 km) · onbekend (2.3 km)
Speeltuinonbekend (1.6 km) · onbekend (1.8 km) · onbekend (1.9 km)
ApotheekService Apotheek (3.8 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 73 beoordelingen van 1 bron.

4,6/5
Google
73 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
De camping biedt niet veel spanning: het is een minicamping. Er zijn wel tafels en een speeltuin. Alles was schoon en functioneel, het gras was mooi en er waren een paar kinderboerderijen. De eigenaar was erg vriendelijk, net als de andere mensen daar. We hebben er een nacht d…
Thibaut Cao · 2 maanden geleden
★★★★★
Fijne minicamping. Vriendelijke eigenaar. Schoon sanitair gebouw. Mooie omgeving
Sandra Pijs · 4 maanden geleden
★★★★★
Het was erg goed!
Feri Tuskes · 4 maanden geleden
★★★★★
Een van de beste plekken waar ik ooit heb gewoond, zo niet de allerbeste. De eigenaar is ontzettend behulpzaam, zo'n zeldzaam aardig persoon kom je tegen. Het is ook de perfecte plek om te ontspannen, niemand zal je rust verstoren. Bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan �…
Gabor Toth · 10 maanden geleden
★★★★★
We hebben hier een erg fijn vrienden weekend gehad. Lekker klein en knus! Erg vriendelijke eigenaren. Het was fijn dat er grote bomen op het veld stonden om je te beschermen voor de zon en er waren veel picknicktafels om te gebruiken. Ook fijn dat we gebruik mochten maken van de…
Huib de Vaan · een jaar geleden
★★★★★
Leuke kleine camping, ideaal voor gezinnen met kleine kinderen. Rustige landelijke ligging, sanitair is recent vernieuwd en wordt keurig onderhouden. Er is voldoende mogelijkheid om zowel in de zon als de schaduw te kunnen zitten. Eigenaar is erg vriendelijk.
Jeanne Sam-Vledder · een jaar geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Hapseweg 24, 5454 NS Sint Hubert
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van De Keuterij ( Mini-Camping ). Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt De Keuterij ( Mini-Camping )?+

De Keuterij ( Mini-Camping ) ligt in Sint Hubert, Noord-Brabant (Nederland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft De Keuterij ( Mini-Camping ) een zwembad?+

Nee, De Keuterij ( Mini-Camping ) heeft geen eigen zwembad.

Is De Keuterij ( Mini-Camping ) geschikt voor kinderen?+

Ja, De Keuterij ( Mini-Camping ) is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 1,6 km in de buurt.

Zijn honden toegestaan op De Keuterij ( Mini-Camping )?+

Voor De Keuterij ( Mini-Camping ) staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.

Welke voorzieningen heeft De Keuterij ( Mini-Camping )?+

De Keuterij ( Mini-Camping ) biedt onder andere kinderanimatie en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Noord-Brabant

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
De Keuterij ( Mini-Camping ) (deze camping)
FarmCamps Hoeve Luyterheyde★ 9.7
FarmCamps Op de Beemd★ 9.4
Camping De Maasakker★ 9strand 1,4 km

Alle campings in Noord-Brabant →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website