Ovisola
Camping in Groningen

Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel

't Zandt, Groningen, Nederland

Welkom op Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel, een camping in Groningen, Nederland. Hier ben je welkom met een caravan en een tent.

  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Caravanplaats · Tentplaats
Huisdier welkom

Over Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel

GEO

Op Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel vind je onder andere ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

✓ Pluspunten

  • Honden toegestaan

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair

Op de camping

  • Huisdier welkom

Meer voorzieningen

website
Winkel / supermarktSnackbar / cafetaria

Camping met bar/recreatieruimte en campingwinkeltje voor dagelijkse boodschappen.

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktPoiesz (4.4 km)
RestaurantDe Diek'n (1.8 km) · dell 'Arte (2.8 km) · Spoorzicht (4.2 km)
LaadpaalEVnetNL (4.2 km)
Speeltuinonbekend (121 m) · Knoll`n toen (3.0 km) · onbekend (3.1 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 43 beoordelingen van 1 bron.

4,7/5
Google
43 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Camping rustig”
M Jagt · 2 weken geleden
★★★★★
“Een zeer hartelijk welkom en alle nodige voorzieningen voor ons.”
P M · een maand geleden
★★★★★
“Wat een geweldige camping! Heel rustig, midden in de natuur. Grote plekken, struiken met fruit waar je van kunt plukken. Sanitair is goed en schoon, en het personeel is bijzonder gastvrij. Heb ervan genoten!”
Mathijs Slingerland · 2 maanden geleden
★★★★★
“Leuke gemoedelijke camping!”
Hilbrand de Vries · 3 maanden geleden
★★★★★
“Heerlijk rustige camping. Grote plekken, toiletten en douches schoon! Zeer vriendelijke eigenaar die zelfs mijn caravan banden op spanning heeft gebracht.”
Trinske Nieuwenkamp · Bewerkt: 3 maanden geleden
★★★★★
“Fantastiche lokatie op het Groninger land.”
Dirk van Nieuwpoort · 11 maanden geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Hoofdstraat 85A, 9915PJ 't Zandt
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom
Toegankelijk sanitair
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel?+

Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel ligt in 't Zandt, Groningen (Nederland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel een zwembad?+

Nee, Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel heeft geen eigen zwembad.

Is Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel. Er is een speeltuin op 121 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel?+

Ja, honden zijn welkom op Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel.

Welke voorzieningen heeft Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel?+

Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Groningen

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Landgoed de Camping & Dorps/Campingwinkel (deze camping)–––
Camping & Camperplaats De Beerte★ 9.5––
Camping Lentemaheerd★ 9€ 154–
Camping De Breede★ 8.8––

Alle campings in Groningen →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website