Landgoedcamping Westerwolde
Hoog Soeren, Gelderland, Nederland
Camping Landgoedcamping Westerwolde bevindt zich in Gelderland in Nederland. De plaatsen zijn geschikt voor een caravan en een tent.
- Wifi
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Landgoedcamping Westerwolde
GEOOp Landgoedcamping Westerwolde vind je onder andere wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Kröller Müller Museum (op 11,6 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Meer voorzieningen
websiteGeniet van een glamping experience in een van onze houten vakantiehuisjes. Meer informatie over onze Woodlodge is hier te vinden.
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Kröller Müller Museum | 11.6 km |
| Apenheul | 5.5 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 361 beoordelingen van 2 bronnen.
Wat gasten zeggen
via Google“Mooie camping met ruime plaatsen. Fijn dat je een picknicktafel bij je plek hebt. Het toiletgebouw is schoon! De vuurschaal die je kunt huren, is echt tof. Een groot minpunt vind ik wel de geluidsoverlast van de weg. Die is echt flink. Het is nooit stil. Ook 's nachts niet.”
“- Dit verdient geen sterren - Ja de camping heeft een prachtige ligging midden in de natuur en de ruime plekken zijn zeker een pluspunt. Ook het sanitair is netjes. Helaas kunnen deze punten voor ons niet opwegen tegen de meerder negatieve ervaringen tijdens ons korte verblijf.…”
“Mooi en ruimtrlijk”
“Het is een camping vol respect. Rustig en geseli genieten van de omgeving een goede aan rading”
“Een uitstekend startpunt voor wandelingen en fietstochten op de Veluwe. Zelfs in de zomer is het er rustig dankzij de ruime staanplaatsen voor tenten en campers. Veel hoogtepunten op wandel- of fietsafstand: jachtterrein voor wilde zwijnen en herten op 2 km, Radio Kootwijk op 4 k…”
“Ruim opgezet tentenveld!”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
- Stroomaansluiting
- 6-8 amp
- Extra voorzieningen
- Wasserette
- In de buurt
- Op loop- of rijafstand: golfbaan op 3 km · restaurant op 5 km · supermarkt op 10 km · binnenzwembad op 14 km.
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Landgoedcamping Westerwolde. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Landgoedcamping Westerwolde?+
Landgoedcamping Westerwolde ligt in Hoog Soeren, Gelderland (Nederland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Landgoedcamping Westerwolde een zwembad?+
Nee, Landgoedcamping Westerwolde heeft geen eigen zwembad.
Is Landgoedcamping Westerwolde geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Landgoedcamping Westerwolde. Er is een speeltuin op 2,7 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Landgoedcamping Westerwolde?+
Ja, honden zijn welkom op Landgoedcamping Westerwolde.
Welke voorzieningen heeft Landgoedcamping Westerwolde?+
Landgoedcamping Westerwolde biedt onder andere wifi, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Gelderland
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Landgoedcamping Westerwolde (deze camping) | – | – | – |
| Vakantiepark de Italiaanse Meren | ★ 9.5 | – | – |
| Heidepark Veluwschkarakter | ★ 9 | € 140 | – |
| Recreatiepark Boslust | ★ 9 | – | – |
Lees ook
- De mooiste campings in Gelderland — met Scoutinglabelterrein Spelderholt in de spotlight
- De mooiste campings in Gelderland — met Bij de 3 Linden in de spotlight
- De mooiste campings in Gelderland — met De Vijverhof in de spotlight
- De mooiste campings in Gelderland — met Camping aan de Linge in de spotlight
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


