Camping Ot en Sien
Roden, Drenthe, Nederland
Camping Ot en Sien is een camping in Drenthe, Nederland. De camping is geschikt voor een caravan en een tent.
- Wifi
- Honden toegestaan
Over Camping Ot en Sien
GEOOp het terrein vind je onder meer wifi en ruimte voor honden.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Groninger Museum (op 12,4 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Huisdier welkom
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Groninger Museum | 12.4 km |
| Drents Museum | 17.8 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 54 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Ouderwetse camping gerund door vrijwilligers (erg vriendelijk )Dicht bij bos en gezellig dorp Roden. Sanitair is verouderd maar wel schoon.”
“Een camping gerund door een vereniging midden in de natuur en aan de rand van het brinkdorp Roden. De beheerders doen echt hun best om het je naar de zin te maken en slagen daar in. Het toiletgebouw is schoon en charmant verouderd. Geeft niks. Neem € 0,50 cent mee voor de heerlij…”
“Heerlijke OldSkool camping, dichtbij winkels, bos, we hebben genotern”
“Wat een fijne camping, gemoedelijke sfeer, mooie grote plekken, aardige lieve vrijwilligers die de camping draaiende houden. Douche en toiletten gedateerd, maar wel schoon, en daar komt volgend seizoen een nieuw complex voor. Roden is ook een leuk dorp, met veel winkels en genoeg…”
“Camping vlak in de nabijheid van het centrum, naast herten kamp. Zeer vriendelijke en behulpzame beheerders, chapeau. Mooie plaatsen. Kom graag nog een keer terug.”
“Grote teleurstelling. We hadden 2 maanden geleden een midweek geboekt voor plaats 1 voor onze camper 2 persoons en klein hondje op camping Ot en Sien in Roden. Op de dag van aankomst worden we opgebeld door een vrijwiller, die de plaatsen regeld. Hij zei tegen ons plaats 1 is b…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Ot en Sien. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Camping Ot en Sien?+
Camping Ot en Sien ligt in Roden, Drenthe (Nederland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Camping Ot en Sien een zwembad?+
Nee, Camping Ot en Sien heeft geen eigen zwembad.
Is Camping Ot en Sien geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Camping Ot en Sien. Er is een speeltuin op 501 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Camping Ot en Sien?+
Ja, honden zijn welkom op Camping Ot en Sien.
Welke voorzieningen heeft Camping Ot en Sien?+
Camping Ot en Sien biedt onder andere wifi en honden toegestaan. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Drenthe
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Camping Ot en Sien (deze camping) | – | – | – |
| Camping De Bosrand | ★ 8.9 | – | – |
| FarmCamps De Bosrand | ★ 8.9 | – | strand 327 m |
| Camping De Zeven Heuveltjes | ★ 8.8 | – | – |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


