Ovisola
★★★ACSI-campingCampingCard ACSI
Camping in Venetië

Camping Marelago

Lido Altanea, Caorle, Venetië, Italië· ★ 8.6

In Venetië (Italië) vind je Camping Marelago. De camping is geschikt voor een tent, een chalet of huisje, een caravan en een camper. Met een 8,6 wordt Camping Marelago zeer goed beoordeeld door gasten.

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand
Tentplaats · Huuraccommodatie · Caravanplaats · Camperplaats
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Camping Marelago

GEO

Rustige camping met mooi zwembad en ongeveer 200 meter van het strand. Weinig schaduw. Goed sanitair. De camping ligt in de nabijheid van luxe vakantieparken.

Op het terrein vind je onder meer een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. De camping ligt op 269 m van zee en op 479 m van een strand.

Reserveren bij Camping Marelago kan online via Ovisola.

✓ Pluspunten

  • Zwembad
  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom

Ligging

  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand

Meer voorzieningen

website
wifitennisWasseretteAnimatieteamKinderclubKinderdiscoWinkel / supermarktBuitenzwembadHuuraccommodatiesSportveldPeuterbaddisabled_accessSnackbar / cafetariaSpeeltuin

Camping Marelago ligt in Caorle Lido Altanea aan de Adriatische zee, op slechts 100 meter van het strand. De camping beschikt over meer dan 290 grasvelden en biedt accommodaties in mobilhomes en glamping. Het terrein heeft een zwembad, sportfaciliteiten en dagelijkse animatie voor kinderen en volwassenen.

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Van de camping zelf

· www.marelago.it

Camping Marelago ligt in Caorle Lido Altanea aan de Adriatische zee, op slechts 100 meter van het strand. De camping beschikt over meer dan 290 grasvelden en biedt accommodaties in mobilhomes en glamping. Het terrein heeft een zwembad, sportfaciliteiten en dagelijkse animatie voor kinderen en volwassenen.

  • ✓Direct toegang tot zandstrand van Caorle Lido Altanea
  • ✓Over 290 grasvelden met schaduw
  • ✓Mobilhomes en glamping beschikbaar
  • ✓Dagelijks animatieprogramma en baby disco
  • ✓Sportief centrum met voetbal, tennis, basketball en beachvolley

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Vanaf €46 /nacht
Richtprijs · actuele prijs en beschikbaarheid bij de aanbieder
Bekijk beschikbaarheid & boek
ACSI-campingJe boekt via onze partner ACSI. Ovisola verwerkt zelf geen betaling of beschikbaarheid.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Chalet
    ?
  • Caravan
    ?
  • Camperplaats
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Dichtbij zee269 m
Dichtbij strand479 m

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktMini Market Mare Lago (12 m) · Aliper (420 m) · Mare+ (571 m)
Restaurantonbekend (234 m) · La Baia (285 m) · onbekend (314 m)
Laadpaalonbekend (797 m) · onbekend (1.3 km) · onbekend (2.3 km)
Speeltuinonbekend (129 m) · onbekend (162 m) · onbekend (305 m)
Apotheekonbekend (337 m) · onbekend (1.2 km) · Parafarmacia Rizzato (2.1 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 384 beoordelingen van 3 bronnen.

4,1/5
Google
366 beoordelingen
Lees reviews →
4,5/5
ANWB
18 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“De ruimte is erg krap. De sanitaire voorzieningen zijn altijd schoon en goed onderhouden. Er zijn genoeg mogelijkheden om kinderen bezig te houden als je niet naar het strand wilt lopen, wat met kinderen best een eindje lopen is.”
Angelika Frebel · een week geleden
★★★★★
“Prachtige camping direct aan het strand, met een heerlijk zwembad. De staanplaatsen zijn allemaal vrij groot en omgeven door hagen, sommige zonnig, andere schaduwrijk. Uitstekende sanitaire voorzieningen, altijd schoon. Kleine minimarkt. Caorle ligt op ongeveer 7 km afstand en i…”
Harald Kanzler · een week geleden
★★★★★
“Helaas ligt het niet direct aan het strand, en moet je relatief ver reizen voor alle activiteiten.”
FastFabe · een week geleden
★★★★★
“Een erg leuke, kleine camping; met een grote caravan heb je wel wat geduld en hulp nodig om bij je staanplaats met eigen sanitaire voorzieningen te komen. Het enige minpuntje is dat de muziek bij het zwembad soms wat hard staat en... tja, je snapt wel. Prachtig strand op slechts…”
Yvonne Landwehr · een week geleden
★★★★★
“Fantastische camping! Uitstekend zwembad! Schoon en een echte aanrader. Geweldige locatie, een kleine winkel met alle benodigdheden op de camping, een supermarkt in de buurt en op een paar kilometer afstand het romantische oude stadscentrum om heerlijk te wandelen.”
Gudrun Sporrer · een week geleden
★★★★★
“Zeer mooie standaard kampeerplaats Uitstekende netheid en organisatie Minimarkt met een ruime keuze aan Duits brood (vanwege het grote aantal Duitse toeristen)”
Davide F. · een week geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Viale dei Cigni, 18, 30021 Lido Altanea, Caorle
Accommodatietypes
Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats, Camperplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Dichtstbij water
zee 269 m
Prijs
vanaf € 46
ACSI CampingCard
Geaccepteerd
Max. personen per plaats
6
Extra voorzieningen
Animatie · Babykamer · Beachvolleybal · Broodservice · Kleuterbad · Kindersanitair · Wasserette · Minigolf · Multisportveld · Verwarmd zwembad · Sportactiviteiten
In de buurt
Op loop- of rijafstand: binnenzwembad op 2 km · golfbaan op 3 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Marelago. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping Marelago?+

Camping Marelago ligt in Lido Altanea, Caorle, Venetië (Italië). In de buurt vind je de zee op 269 m en een strand op 479 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping Marelago een zwembad?+

Ja, Camping Marelago heeft een zwembad.

Is Camping Marelago geschikt voor kinderen?+

Ja, Camping Marelago is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 129 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping Marelago?+

Ja, honden zijn welkom op Camping Marelago.

Welke voorzieningen heeft Camping Marelago?+

Camping Marelago biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Venetië

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping Marelago (deze camping)★ 8.6–zee 269 m
Camping Sandaya Europa Village★ 9.2–zee 612 m
Camping Village Pino Mare★ 8.7–strand 316 m
Villaggio Turistico Internazionale★ 8.7–zee 171 m

Alle campings in Venetië →

Deze camping op social media

Gegevens vanACSIOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Bekijk beschikbaarheid