Campeggio Sauris Zahre Treinke
Sauris, Udine, Italië
Campeggio Sauris Zahre Treinke is een camping in Udine, Italië. Kamperen kan er met een tent, een caravan en een camper.
- Wifi
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Campeggio Sauris Zahre Treinke
GEOOp het terrein vind je onder meer voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Meer voorzieningen
websiteIl Campeggio Treinke si trova nel Borgo dello Sport e del Benessere a Sauris, in FVG. Progetta la tua prossima vacanza in natura.
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Caravan?
- Camperplaats?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 209 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Een heerlijke camping op een heuvel. Boeken via de website was eenvoudig en het uitstellen van onze aankomst met een dag vanwege een autopech was ook geen probleem. Het personeel was erg vriendelijk. Helaas regende het de hele tijd, dus we zijn maar één nacht gebleven.”
“Een fantastische uitvalsbasis in de Dolomieten. Schone badkamers, warm water, wasfaciliteiten en een afwasgelegenheid. De eigenaren zijn altijd behulpzaam! Ik beveel het van harte aan!”
“Supervriendelijk, jong en dynamisch personeel. Ik verbleef in een glampingtent – erg comfortabel! Het ontbijt werd elke ochtend stipt op tijd geserveerd en bestond uit veel lokale producten. Het personeel is erg behulpzaam.”
“Deze plek, verscholen in het bos, is ideaal als u op zoek bent naar een rustige locatie, maar wel met alle voorzieningen binnen handbereik. Een goede pizzeria, een manege en een wellnesscentrum bevinden zich in de buurt. De camping ligt direct aan gemakkelijke wandelpaden naar de…”
“Omgeven door natuur en bergen kunt u de rustige berglucht inademen.”
“Bergcamping, kleine staanplaatsen, maar wel met water en elektriciteit. Behulpzaam personeel. Er is een restaurant in de buurt, maar 's avonds serveren ze alleen pizza. Prachtige wandelpaden leiden naar Sauris beneden en boven, en naar kleine dorpjes die niet veel te bieden hebbe…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Caravanplaats, Camperplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Campeggio Sauris Zahre Treinke. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Campeggio Sauris Zahre Treinke?+
Campeggio Sauris Zahre Treinke ligt in Sauris, Udine (Italië). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Campeggio Sauris Zahre Treinke een zwembad?+
Nee, Campeggio Sauris Zahre Treinke heeft geen eigen zwembad.
Is Campeggio Sauris Zahre Treinke geschikt voor kinderen?+
Ja, Campeggio Sauris Zahre Treinke is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen.
Zijn honden toegestaan op Campeggio Sauris Zahre Treinke?+
Ja, honden zijn welkom op Campeggio Sauris Zahre Treinke.
Welke voorzieningen heeft Campeggio Sauris Zahre Treinke?+
Campeggio Sauris Zahre Treinke biedt onder andere wifi, kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Udine
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Campeggio Sauris Zahre Treinke (deze camping) | – | – | – |
| Camping Aquileia | ★ 8.2 | € 208 | – |
| Camping Lago 3 Comuni | ★ 8.1 | € 182 | strand 699 m |
| Camping Sabbiadoro | ★ 8 | € 115 | zee 32 m |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


