Naturista Le Betulle
La Cassa, Turijn, Italië
In Turijn (Italië) vind je camping Naturista Le Betulle. De camping is geschikt voor een tent en een caravan.
- Wifi
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Naturista Le Betulle
GEOOp het terrein vind je onder meer wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Juventus Stadium (op 13,2 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Huisdier welkom
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Caravan?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Juventus Stadium | 13.2 km |
| Palace of Venaria | 10.4 km |
| Museo Egizio | 18.8 km |
| Castle of Rivoli | 13.0 km |
| Sacra di San Michele | 16.6 km |
| Mole Antonelliana | 19.3 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 178 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Een heerlijke naturistencamping net buiten Turijn, met ruime staanplaatsen die goed beschaduwd worden door talloze bomen. Het zwembad was bijna iets te warm, maar functioneerde prima en was altijd drukbezet. De sanitaire voorzieningen waren altijd schoon en goed onderhouden. Al m…”
“De staat van onderhoud is zorgwekkend, zowel wat betreft het groen als de beplanting... sommige gedeeltes zijn onbegaanbaar door de verwaarloosde vegetatie, waardoor het zeer grote gebied niet bruikbaar is zoals beschreven op de website. De toiletten en douches zijn in zeer slec…”
“Heerlijke naturisten camping/park. In sommige opzichten wat verouderd maar alles werkt en is schoon.”
“De camping is aangenaam en ruim. De staanplaatsen liggen niet dicht op elkaar. De faciliteiten van de camping zijn echter verouderd. Het zwembad is mooi, maar veel ligstoelen zijn kapot. De poolbar sluit om 17:30 uur. Dat is veel te vroeg! De minimarkt en het restaurant zijn…”
“Fijne ruime camping met zwembad. Mooi gelegen in het bos, vlakbijdorp.. Sanitair en elektriciteit ruim voldoende. Personeel zeer vriendelijk. Bar sluit wat vroeg. In het weekend bezocht door locals waardoor gezellig druk. Af en toe voel je wat bekeken maar dat hebben we op meer…”
“Prachtige camping, midden in de natuur, erg rustig; het personeel is altijd erg vriendelijk. De houten bungalow is vrij eenvoudig maar zeer gastvrij. Het zwembad is fantastisch, groot en warm genoeg om heerlijk te ontspannen en van de koele lucht te genieten; er zijn echter maar…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Caravanplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Naturista Le Betulle. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Naturista Le Betulle?+
Naturista Le Betulle ligt in La Cassa, Turijn (Italië). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Naturista Le Betulle een zwembad?+
Nee, Naturista Le Betulle heeft geen eigen zwembad.
Is Naturista Le Betulle geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Naturista Le Betulle. Er is een speeltuin op 3,3 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Naturista Le Betulle?+
Ja, honden zijn welkom op Naturista Le Betulle.
Welke voorzieningen heeft Naturista Le Betulle?+
Naturista Le Betulle biedt onder andere wifi, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Turijn
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Naturista Le Betulle (deze camping) | – | – | – |
| Magic Forest | – | – | – |
| Caio Mario parking area | – | – | – |
| Area sosta Camper Santa Fede | – | – | – |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


