Mini Camping Le Capanne
Marina di Ardea, Rome, Italië
Camping Mini Camping Le Capanne bevindt zich in Rome in Italië. De plaatsen zijn geschikt voor een tent, een chalet of huisje, een caravan en een camper.
- Zwembad
- Rolstoeltoegankelijk
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Over Mini Camping Le Capanne
GEOMini Camping Le Capanne is een camping. Geschikt voor tenten, huuraccommodatie, caravans, campers. Gelegen dichtbij zee.
Op Mini Camping Le Capanne vind je onder andere een zwembad en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Qua ligging zit Mini Camping Le Capanne op 1 m van zee en op 191 m van een strand.
Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Lavinium (op 13,9 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Zwembad
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Zwembad
Ligging
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Meer voorzieningen
websiteMondo Camping è il portale dedicato ai gestori di campeggi e villaggi turistici, con notizie, catalogo fornitori e vetrina campeggi.
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Chalet?
- Caravan?
- Camperplaats?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij zee | 1 m |
| Dichtbij strand | 191 m |
Bezienswaardigheden in de buurt
| Lavinium | 13.9 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 125 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“De eigenaar van de camping was erg aardig en we kregen een goede introductie. We waren er eind september een week. Het was er niet erg druk.”
“Een leuke camping, vooral voor kleine huisjes, met een kleine rustplaats... helaas is de zee niet zo mooi.”
“We waren er in augustus een week, een prachtige, rustige, schone en gastvrije plek, ik kan er niets meer aan toevoegen.”
“We waren eigenlijk op doorreis en zouden maar één nacht blijven, maar we besloten om een paar dagen te blijven. De zee is op 50 meter afstand en het strand is eindeloos. De camping is een beetje klein, maar heeft alles wat je nodig hebt. De toiletten zijn in Italiaanse stijl, m…”
“We kozen deze camping vanwege de nabijheid van de luchthaven en moesten er drie nachten verblijven. De camping bestaat bijna volledig uit permanente hutten en is naar onze mening vooral gericht op Italiaanse gasten die er voor langere tijd verblijven. Ik wil graag het strand be…”
“Buitensporig hoge gastenkosten! De koude douches en de bar liggen mijlenver van de zee. Op het strand stapelen vakantiegangers hun parasols dicht op elkaar, waardoor iedereen de doorgang wordt geblokkeerd. De catering is verschrikkelijk! Een kleine diepvrieshamburger van een…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats, Camperplaats
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Dichtstbij water
- zee 1 m
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Mini Camping Le Capanne. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Mini Camping Le Capanne?+
Mini Camping Le Capanne ligt in Marina di Ardea, Rome (Italië). In de buurt vind je de zee op 1 m en een strand op 191 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Mini Camping Le Capanne een zwembad?+
Ja, Mini Camping Le Capanne heeft een zwembad.
Is Mini Camping Le Capanne geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Mini Camping Le Capanne. Er is een speeltuin op 655 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Mini Camping Le Capanne?+
Voor Mini Camping Le Capanne staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Welke voorzieningen heeft Mini Camping Le Capanne?+
Mini Camping Le Capanne biedt onder andere een zwembad, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Dingen om te doen in de buurt
Tickets en excursies bij de camping, boekbaar via Tiqets.
39 kmColosseum & Romeins Forum + audiogids
40 kmPantheon in Rome: Fast Track-ticket
39 kmColosseum, Romeins Forum & Mamertijnse Gevangenis + Audio Gids
39 kmColosseum, arena & Romeins Forum + audiogids
39 kmVaticaanstad Pas
39 kmColosseum & Forum Romanum: Rondleiding met gids
39 kmBasiliek van Santa Maria Maggiore: Voorrang bij binnenkomst + Museum
39 kmCapitolijnse Musea: Toegangsticket
Prijzen via Tiqets & GetYourGuide; we kunnen een vergoeding ontvangen bij een boeking via deze links.
Foto's: LOVING ROME · Viacheslav Lopatin / Shutterstock · Photo by Gary Walker-Jones on Unsplash · saaton · Basilica of S.Maria Maggiore · Mike Steele — © Tiqets
Vergelijkbare campings in Rome
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Mini Camping Le Capanne (deze camping) | – | – | zee 1 m |
| hu Fabulous Village | ★ 8.2 | € 196 | – |
| hu Roma Camping in Town | ★ 7.8 | € 221 | – |
| Azzurro Camping Village | ★ 7.8 | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






