Ovisola
Camping in Livorno

Camping La Rosa dei venti

Bibbona, Livorno, Italië

Camping La Rosa dei venti ligt in de regio Livorno in Italië. Hier ben je welkom met een tent, een chalet of huisje, een caravan en een camper.

  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand
Tentplaats · Huuraccommodatie · Caravanplaats · Camperplaats
Huisdier welkom

Over Camping La Rosa dei venti

GEO

Camping La Rosa dei venti is een camping. Geschikt voor tenten, huuraccommodatie, caravans, campers. Gelegen dichtbij zee.

Tot de voorzieningen behoren ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Camping La Rosa dei venti bevindt zich op 303 m van zee en op 639 m van een strand.

✓ Pluspunten

  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand
  • Honden toegestaan

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair

Op de camping

  • Huisdier welkom

Ligging

  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Chalet
    ?
  • Caravan
    ?
  • Camperplaats
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Dichtbij zee303 m
Dichtbij strand639 m

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktConad (349 m)
RestaurantMille Voglie (205 m) · Il Pizzicotto (230 m) · onbekend (234 m)
LaadpaalDINAclub - Stazione di Ricarica e-Bike (1.5 km)
Speeltuinonbekend (190 m) · onbekend (248 m) · onbekend (292 m)
Apotheekonbekend (371 m) · Giuseppe Gentili (2.5 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Webcams in de buurt

Windy

Beoordelingen

Samen 87 beoordelingen van 1 bron.

4,1/5
Google
87 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Mijn vaste stek van de afgelopen 6 jaar. Het strand is alleen per fiets te bereiken... Te voet is het een heerlijke wandeling... Rustig. Geschikt voor gezinnen.”
Letizia Migliacci · 2 weken geleden
★★★★★
“prachtig.... en dan Bibbona....”
jolly fishing · Bewerkt: een maand geleden
★★★★★
“Zeer rustige camping om te ontspannen, ideaal voor huisdieren. Geen extra kosten.”
Antonella Dovrandi · een jaar geleden
★★★★★
“Een eenvoudige camping met basisvoorzieningen: zwembad, elektriciteit, stromend water en warme douches. Eén parkeerplaats per staanplaats. De camping is redelijk schoon en erg rustig. Aanbevolen voor wie geen luxe zoekt.”
luciano b · een jaar geleden
★★★★★
“Ik heb het fantastisch gehad. Het personeel was erg vriendelijk en altijd beschikbaar. Ze hebben me aan het lachen gemaakt. De klantenservice en het oplossen van de vertragingen met de shuttle verliepen altijd soepel. Angelo en Alessio waren in het bijzonder geweldig. 👏 Aan iede…”
Francesco Verrengia · een jaar geleden
★★★★★
“Ik verbleef hier met mijn gezin in een appartement. Het personeel is altijd vriendelijk en behulpzaam. De appartementen liggen buiten de camping, waar ook het zwembad is. Het zwembad is klein, maar groot genoeg voor het aantal mensen dat er gebruik van maakt. Het restaurant is ni…”
Franco Sudetti · 2 jaar geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Via dei Cipressi, 2, 57020 Bibbona
Accommodatietypes
Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats, Camperplaats
Huisdieren
Welkom
Toegankelijk sanitair
Ja
Dichtstbij water
zee 303 m

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping La Rosa dei venti. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping La Rosa dei venti?+

Camping La Rosa dei venti ligt in Bibbona, Livorno (Italië). In de buurt vind je de zee op 303 m en een strand op 639 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping La Rosa dei venti een zwembad?+

Nee, Camping La Rosa dei venti heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 303 m.

Is Camping La Rosa dei venti geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Camping La Rosa dei venti. Er is een speeltuin op 190 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping La Rosa dei venti?+

Ja, honden zijn welkom op Camping La Rosa dei venti.

Welke voorzieningen heeft Camping La Rosa dei venti?+

Camping La Rosa dei venti biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Livorno

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping La Rosa dei venti (deze camping)––zee 303 m
hu Park Albatros Village★ 8.6€ 196zee 1,2 km
Camping Le Esperidi★ 8.5–zee 106 m
Pappasole Camping Village★ 8.4–zee 390 m

Alle campings in Livorno →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website