Campeggio Blucamp Blue Camp
Campiglia Marittima, Livorno, Italië
Campeggio Blucamp Blue Camp is een van de campings in Livorno, Italië, op Ovisola. Kamperen kan er met een tent, een caravan en een camper.
- Zwembad
- Restaurant
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Campeggio Blucamp Blue Camp
GEOTot de voorzieningen behoren een zwembad, een restaurant, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Populonia (op 12,1 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Zwembad
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Zwembad
- Restaurant
- Huisdier welkom
Meer voorzieningen
websiteAutomatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Caravan?
- Camperplaats?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Populonia | 12.1 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 6 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Goede structuur, MAAR… Houd er rekening mee dat de staanplaatsen omgeven zijn door groen (uitstekend), maar we hadden last van insecten, muggen, zandvliegen en knutten, wat een aangenaam verblijf in de weg stond ondanks muggenspray en -spiralen. Bovendien, en last but not least (…”
“Een charmante plek, in de schaduw van olijfbomen, rustig en ontspannend. Brandschone faciliteiten en vriendelijk, behulpzaam personeel. Een echt pareltje ❤️”
“Een prachtige camping niet ver van Piombino, vanwaar je Elba, Corsica en Capeira kunt zien. We hebben nog nooit eerder een ACSI-korting van slechts € 1,85 gehad, en dat is volkomen onbegrijpelijk. Vanwege de prachtige camping hebben we de volle € 37 betaald...”
“Een fantastische plek voor mountainbikers. Geweldige trails in de omgeving, een goed restaurant op de camping zelf, een heerlijk klein zwembad met uitzicht op zee in de verte, op 40 minuten fietsen te bereiken. Honden welkom.”
“Een fijne plek, eenvoudig, schoon en ongecompliceerd.”
“Goed onderhouden en schoon.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Caravanplaats, Camperplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Campeggio Blucamp Blue Camp. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Campeggio Blucamp Blue Camp?+
Campeggio Blucamp Blue Camp ligt in Campiglia Marittima, Livorno (Italië). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Campeggio Blucamp Blue Camp een zwembad?+
Ja, Campeggio Blucamp Blue Camp heeft een zwembad.
Is Campeggio Blucamp Blue Camp geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Campeggio Blucamp Blue Camp. Er is een speeltuin op 723 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Campeggio Blucamp Blue Camp?+
Ja, honden zijn welkom op Campeggio Blucamp Blue Camp.
Welke voorzieningen heeft Campeggio Blucamp Blue Camp?+
Campeggio Blucamp Blue Camp biedt onder andere een zwembad, een restaurant, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Livorno
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Campeggio Blucamp Blue Camp (deze camping) | – | – | – |
| hu Park Albatros Village | ★ 8.6 | € 196 | zee 1,2 km |
| Camping Le Esperidi | ★ 8.5 | – | zee 106 m |
| Pappasole Camping Village | ★ 8.4 | – | zee 390 m |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


