Ovisola
ACSI-camping
Camping in L'Aquila

Camping La Genziana

Barrea, L'Aquila, Italië· ★ 8.3

In L'Aquila (Italië) vind je Camping La Genziana. Camping La Genziana biedt plaats aan een tent, een caravan en een camper. Met een 8,3 wordt Camping La Genziana goed beoordeeld door gasten.

  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Dichtbij strand
Tentplaats · Caravanplaats · Camperplaats
Gratis WiFi
Huisdier welkom
Restaurant

Over Camping La Genziana

GEO

Terrassencamping met schitterend panorama op het Nationaal Park van de Abruzzen. Op 3 km van het meer Barrea en 1 km van het stadje. Busverbinding vanaf de camping. Restaurants in de nabijheid. De camping ligt midden in de natuur. Vriendelijke eigenaren. Ideaal voor mensen die rust en ontspanning zoeken.

De camping beschikt over een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Qua ligging zit Camping La Genziana op 1,4 km van een strand.

Camping La Genziana is online te reserveren via Ovisola en onze boekingspartner.

✓ Pluspunten

  • Dichtbij strand
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom

Ligging

  • Dichtbij strand

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Bekijk beschikbaarheid & boek
ACSI-campingJe boekt via onze partner ACSI. Ovisola verwerkt zelf geen betaling of beschikbaarheid.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Caravan
    ?
  • Camperplaats
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Dichtbij strand1.4 km

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
Supermarktonbekend (608 m) · MINI Market (708 m) · Alimentari Di Franco Simonetta (3.6 km)
RestaurantPer I Vicoli (1.0 km) · La Locanda del forestiero (1.3 km) · Trattoria Taverna Del Lago (1.6 km)
LaadpaalPradella Sistemi srl (4.1 km) · Pradella Sistemi srl (4.7 km)
Speeltuinonbekend (4.4 km)
Apotheekonbekend (604 m) · Farmacia di Renzo (4.0 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Webcams in de buurt

Windy

Beoordelingen

Samen 336 beoordelingen van 3 bronnen.

4,6/5
Google
334 beoordelingen
Lees reviews →
3/5
ANWB
2 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Een heerlijke camping in het dorp Barrea, vlakbij Nationaal Park Abruzzo. De camping wordt gerund door een aardige familie. Er zijn veel plekken met uitzicht op het meer. De sanitaire voorzieningen zijn schoon (douchen kost €1). Alles is schoon, al is het jammer dat de waterdruk…”
Michal Simchon · 3 dagen geleden
★★★★★
“Een fantastische camping waar ik erg graag kom; ik heb er jarenlang een aantal van mijn beste zomervakanties doorgebracht en het was de perfecte uitvalsbasis voor mijn uitstapjes in de omgeving. Ik heb ze onlangs weer bezocht, en ik heb nog steeds een uitstekende relatie met ze,…”
Alessandro Cianforlini · 5 dagen geleden
★★★★★
“De camping ligt vlakbij het dorp op een afgelegen en rustige plek, met verschillende wandelroutes die direct vanaf het terrein beginnen. De faciliteiten zijn van alle gemakken voorzien en de staanplaatsen zijn goed onderhouden en ruim. Het personeel is vriendelijk en de prijzen z…”
Luca Bastiani · een week geleden
★★★★★
“Uitstekende camping, we sliepen in een tent. Schaduwrijke plek, mogelijkheid om de auto op de staanplaats te parkeren. Schone toiletten, barbecueplaats, alles prima.”
Gabriele · een week geleden
★★★★★
“Een prachtige camping aan het Barreameer. Net buiten het stadje Barrea, op slechts 10 minuten lopen van het centrum, bereikbaar via een handige zijweg met weinig verkeer. De eigenaar, Marco, en zijn familie beheren de camping uitstekend en zijn erg vriendelijk voor de gasten. Voo…”
Mauro Massi · Bewerkt: 2 weken geleden
★★★★★
“Uitstekende camping, onberispelijke sanitaire voorzieningen. Zeer mooie en sfeervolle locatie.”
Marco Sas · 2 weken geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Via Rione Orientale, 56, 67030 Barrea
Accommodatietypes
Tentplaats, Caravanplaats, Camperplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Dichtstbij water
strand 1,4 km
Max. personen per plaats
2
Extra voorzieningen
Broodservice · Kiosk · Wasserette · Speeltuin
In de buurt
Op loop- of rijafstand: restaurant op 600 m · supermarkt op 600 m · binnenzwembad op 20 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping La Genziana. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping La Genziana?+

Camping La Genziana ligt in Barrea, L'Aquila (Italië). In de buurt vind je een strand op 1,4 km. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping La Genziana een zwembad?+

Nee, Camping La Genziana heeft geen eigen zwembad, maar er is een strand op 1,4 km.

Is Camping La Genziana geschikt voor kinderen?+

Ja, Camping La Genziana is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 4,4 km in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping La Genziana?+

Ja, honden zijn welkom op Camping La Genziana.

Welke voorzieningen heeft Camping La Genziana?+

Camping La Genziana biedt onder andere een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in L'Aquila

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping La Genziana (deze camping)★ 8.3–strand 1,4 km
Camping Lo Schioppo★ 8.4€ 108–
Ristoro Mucciante–––
Casale le Crete–––

Alle campings in L'Aquila →

Gegevens vanACSIOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Bekijk beschikbaarheid