Holiday Village Florenz
Comacchio, Ferrara, Italië· ★ 7.8
Holiday Village Florenz is een camping in Ferrara, Italië. Kamperen kan er met een tent, een chalet of huisje, een caravan en een camper. Bezoekers waarderen Holiday Village Florenz goed: gemiddeld een 7,8.
- Zwembad
- Wifi
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Over Holiday Village Florenz
GEOEen fraaie camping langs de duinen. Zwembad, strand en zee maken het prima voor kleine kinderen. Diverse faciliteiten, zoals restaurant, broodjesservice, supermarkt en animatie, allemaal op het terrein.
Op Holiday Village Florenz vind je onder andere een zwembad, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Qua ligging zit Holiday Village Florenz op 772 m van zee en op 360 m van een strand.
Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Pomposa Abbey (op 15,4 km van de camping).
Holiday Village Florenz is online te reserveren via Ovisola en onze boekingspartner.
✓ Pluspunten
- Zwembad
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Zwembad
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
Ligging
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Meer voorzieningen
websiteCampeggio sui Lidi Ferraresi a Comacchio. Scegli il nostro villaggio per le tue vacanze in famiglia sulla riviera Romagnola a Lido degli Scacchi.
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Chalet?
- Caravan?
- Camperplaats?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij zee | 772 m |
| Dichtbij strand | 360 m |
Bezienswaardigheden in de buurt
| Pomposa Abbey | 15.4 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 2.090 beoordelingen van 2 bronnen.
Wat gasten zeggen
via Google“Het is enigszins twijfelachtig dat Florenz namens de natuur spreekt wanneer er om 22.00 uur vuurwerk de lucht in wordt geschoten; het is ook onprettig gezien het aantal mensen dat hun honden meeneemt – de honden schrikken er elke keer van. Goed om te weten als je van plan bent da…”
“De accommodatie is aangenaam, schoon en over het algemeen goed onderhouden. De natuurlijke omgeving van het dennenbos is zeker prettig en biedt voldoende schaduw en een ontspannen sfeer gedurende de dag. Het restaurant op het terrein heeft een prachtige ligging met uitzicht op z…”
“Een aangenaam verblijf met uitstekende service, vriendelijk personeel, goede toegankelijkheid en een breed scala aan faciliteiten voor gasten met een beperking (douches op vloerniveau, rolstoelen voor het strand, toegang tot de zee, diverse duikfaciliteiten in het zwembad, hellin…”
“Fantastische camping, direct aan zee, en ook zeer toegankelijk voor mensen met een beperking.”
“Heel mooi, gastvrij, schoon, bekwaam personeel, uitstekend eten! We zullen het zeker aan onze vrienden aanbevelen. Hartelijke groeten aan Luca, de receptiemedewerkers, Paola en haar restaurantpersoneel.”
“Het resort is zeker primair gericht op gezinnen met kinderen, maar we hebben er desondanks een heerlijke tijd gehad. Het terrein is ruim en goed onderhouden. Honden zijn ook toegestaan op het strand (hoewel ze helaas pas vanaf 19:00 uur het water in mogen). Het personeel is erg…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats, Camperplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Dichtstbij water
- strand 360 m
- Prijs
- vanaf € 70
- ACSI CampingCard
- Geaccepteerd
- Max. personen per plaats
- 6
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Holiday Village Florenz. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Holiday Village Florenz?+
Holiday Village Florenz ligt in Comacchio, Ferrara (Italië). In de buurt vind je de zee op 772 m en een strand op 360 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Holiday Village Florenz een zwembad?+
Ja, Holiday Village Florenz heeft een zwembad.
Is Holiday Village Florenz geschikt voor kinderen?+
Ja, Holiday Village Florenz is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 954 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Holiday Village Florenz?+
Ja, honden zijn welkom op Holiday Village Florenz.
Welke voorzieningen heeft Holiday Village Florenz?+
Holiday Village Florenz biedt onder andere een zwembad, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Ferrara
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Holiday Village Florenz (deze camping) | ★ 7.8 | – | strand 360 m |
| Club del Sole Spina Family Collection | ★ 8.6 | – | strand 964 m |
| Camping I Tre Moschettieri | ★ 8.5 | – | zee 1,0 km |
| Club del Sole Vigna sul Mar Family Collection | ★ 8.3 | – | zee 1,0 km |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






