Ovisola
ACSI-campingCampingCard ACSI
Camping in Catanzaro

Camping Calabrisella

Villaggio le Roccelle, Catanzaro, Italië· ★ 8.7

Camping Calabrisella is een camping in Catanzaro, Italië. Kamperen kan er met een tent, een chalet of huisje, een caravan en een camper. Gasten beoordelen de camping prima met een 8,7.

  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand
Tentplaats · Huuraccommodatie · Caravanplaats · Camperplaats
Gratis WiFi
Huisdier welkom
Restaurant

Over Camping Calabrisella

GEO

In de buurt van Catanzaro Lido, een aardig stadje aan zee. Boven op een berg vlakbij ligt Squillace bekend om zijn aardewerk en traditionele pottenbakkerijen open aan de straat. Opgravingen van antieke bouwwerken zijn op gang.

De camping beschikt over een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Qua ligging zit Camping Calabrisella op 424 m van zee en op 200 m van een strand.

Je boekt Camping Calabrisella eenvoudig online via Ovisola en onze partner.

✓ Pluspunten

  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom

Ligging

  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand

Meer voorzieningen

website
Animatieteamrestaurant

Camping Calabrisella è immerso in una splendida pineta, affacciato sul mare della Calabria. Camping con ristorante, animazione e market.

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Bekijk beschikbaarheid & boek
ACSI-campingJe boekt via onze partner ACSI. Ovisola verwerkt zelf geen betaling of beschikbaarheid.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Chalet
    ?
  • Caravan
    ?
  • Camperplaats
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Dichtbij zee424 m
Dichtbij strand200 m

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktCrai (1.4 km) · Conte' Supermercato (2.5 km) · MD (3.4 km)
Restaurantonbekend (332 m) · Oriental Wok (586 m) · onbekend (2.0 km)
LaadpaalEnel (3.8 km) · Enel (4.4 km)
Speeltuinonbekend (4.0 km)
Apotheekonbekend (1.4 km) · onbekend (2.2 km) · onbekend (2.3 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Webcams in de buurt

Windy

Beoordelingen

Samen 692 beoordelingen van 2 bronnen.

4,5/5
Google
692 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Een eenvoudige camping aan zee met zeer basale, maar schone sanitaire voorzieningen. Erg vriendelijk personeel. Uitstekend restaurant op de camping.”
Gabi Ochmann · Bewerkt: een dag geleden
★★★★★
“Ik heb nog nooit zo'n fijne camping meegemaakt. We kwamen twee dagen te vroeg aan, werden supervriendelijk ontvangen en kregen meteen onze plek toegewezen! Alles werd dezelfde dag nog geregeld: de afvoer voor het afvalwater werd aangesloten, de luifel werd aangepast voor de sat…”
Manuela Ennemoser · een week geleden
★★★★★
“Het is hier erg fijn, alles is schoon en de zee is kristalhelder.”
Jürgen Ennemoser · Bewerkt: 2 weken geleden
★★★★★
“Uitstekende camping, erg rustig in september, heerlijke zee op slechts een paar meter afstand. Uiteraard zijn er in september minder voorzieningen op het strand dan in juli en augustus. Het strand is gratis. We hebben maar één avond pizza gegeten en dat was prima.”
Alessandro Pignalosa · 2 weken geleden
★★★★★
“Uitstekend”
Marco Palmieri · 2 weken geleden
★★★★★
“Een zeer comfortabele camping met erg vriendelijke eigenaren. We zijn er maar 3 nachten gebleven, maar we komen zeker terug. Het voelde alsof we bij familie logeerden. Bovendien waren het strand en de zee fantastisch. Bedankt voor alles.”
Marco Guariglia · 2 weken geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Viale Magno Aurelio Cassiodoro, 73, 88021 Villaggio le Roccelle
Accommodatietypes
Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats, Camperplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Dichtstbij water
strand 200 m
ACSI CampingCard
Geaccepteerd
Max. personen per plaats
4
Extra voorzieningen
Animatie · Beachvolleybal · Wasserette · Speeltuin · Sportactiviteiten
In de buurt
Op loop- of rijafstand: supermarkt op 1 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Calabrisella. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping Calabrisella?+

Camping Calabrisella ligt in Villaggio le Roccelle, Catanzaro (Italië). In de buurt vind je de zee op 424 m en een strand op 200 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping Calabrisella een zwembad?+

Nee, Camping Calabrisella heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 424 m.

Is Camping Calabrisella geschikt voor kinderen?+

Ja, Camping Calabrisella is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 4,0 km in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping Calabrisella?+

Ja, honden zijn welkom op Camping Calabrisella.

Welke voorzieningen heeft Camping Calabrisella?+

Camping Calabrisella biedt onder andere een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Catanzaro

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping Calabrisella (deze camping)★ 8.7–strand 200 m
Villaggio Camping Lungomare★ 9.1–zee 100 m
Faro Punta Stilo––zee 645 m
Mare Azzuro––zee 61 m

Alle campings in Catanzaro →

Deze camping op social media

Gegevens vanACSIOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Bekijk beschikbaarheid