Ovisola
Camping in Ascoli Piceno

Camping Vettore

Montegallo, Ascoli Piceno, Italië

In Ascoli Piceno (Italië) vind je Camping Vettore. Hier ben je welkom met een tent, een caravan en een camper.

  • Restaurant
  • Wifi
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Tentplaats · Caravanplaats · Camperplaats
Gratis WiFi
Huisdier welkom
Restaurant

Over Camping Vettore

GEO

Tot de voorzieningen behoren een restaurant, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

✓ Pluspunten

  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Restaurant
  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Meer voorzieningen

website
restaurantcamper_hookup

Il Campeggio Ristorante Bungalow Vettore si trova a Montegallo in provincia di Ascoli Piceno sui Monti Sibillini.

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Caravan
    ?
  • Camperplaats
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
RestaurantCamping Vettore (61 m) · AgriMusicismo CantaAntonella (1.7 km)
Speeltuinonbekend (157 m) · onbekend (1.2 km) · onbekend (2.1 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 564 beoordelingen van 1 bron.

4,4/5
Google
564 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Een kleine camping, verscholen in het Nationaal Park Sibillini, met uitzicht op Vettore. Ideaal voor wandelaars en geschikt voor iedereen. Het familiebedrijf is vriendelijk en gastvrij. Het restaurant en de bar zijn van goede kwaliteit. De faciliteiten zijn schoon, maar zouden we…”
Fabio Ciucci · 2 weken geleden
★★★★★
“Niet bepaald goed onderhouden, schone toiletten. De rest is een beetje vervallen. Je moet goed opletten wat ze je in rekening brengen, want de kassier probeert altijd de prijs naar boven af ​​te ronden door dubbel te tellen wat je hebt geconsumeerd. Het ligt verzonken aan de v…”
Mister Ics · een maand geleden
★★★★★
“We verbleven maar één nacht (😔) op een kampeerplek met een tent, en desondanks werden we fantastisch behandeld, met vriendelijkheid van boeking tot uitchecken! Het is een rustige accommodatie die de basisvoorzieningen biedt, met schone maar niet moderne sanitaire voorzieningen,…”
Dimitri Stabellini · een maand geleden
★★★★★
“Een rustige plek, omgeven door groen. We verbleven er vier nachten met onze caravan en twee honden: een warm welkom, vriendelijk en behulpzaam personeel, ruime staanplaatsen en uitstekende voorzieningen, plus een fantastisch restaurant. Koel en schaduwrijk, en met veel mooie plek…”
massimiliano porena · een maand geleden
★★★★★
“We waren met de tent, wat een prachtige plek het tentenveld, ruime plekken, uitzicht op de bergen. Sanitair is verouderd maar erg schoon. Vanuit de camping alle mogelijkheden om te wandelen, fietsen van de natuur te genieten. Een aanrader!”
Sandra Tangelder · een maand geleden
★★★★★
“Een kleine, knusse camping op de hellingen van de berg Vettore, op een spectaculaire locatie. Volop ruimte voor tenten en campers, en charmante bungalows. Een oase van rust en verwondering, beheerd door zeer vriendelijk personeel. De camping beschikt ook over een groot restaurant…”
Francesca · een maand geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Via San Nicola, 15, 63094 Montegallo
Accommodatietypes
Tentplaats, Caravanplaats, Camperplaats
Huisdieren
Welkom
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Vettore. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping Vettore?+

Camping Vettore ligt in Montegallo, Ascoli Piceno (Italië). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping Vettore een zwembad?+

Nee, Camping Vettore heeft geen eigen zwembad.

Is Camping Vettore geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Camping Vettore. Er is een speeltuin op 157 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping Vettore?+

Ja, honden zijn welkom op Camping Vettore.

Welke voorzieningen heeft Camping Vettore?+

Camping Vettore biedt onder andere een restaurant, wifi, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Ascoli Piceno

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping Vettore (deze camping)–––
Agriturismo Angeli Sognanti★ 10––
Saecula Natural Village Experience–––
Led Zeppelin Camping Villaggio––zee 311 m

Alle campings in Ascoli Piceno →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website