Camping Holiday
Senigallia, Ancona, Italië
In Ancona (Italië) vind je Camping Holiday. De plaatsen zijn geschikt voor een tent, een caravan en een camper.
- Wifi
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Over Camping Holiday
GEOOp Camping Holiday vind je onder andere wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Camping Holiday bevindt zich op 563 m van zee en op 548 m van een strand.
✓ Pluspunten
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Ligging
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Meer voorzieningen
websiteAutomatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Caravan?
- Camperplaats?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij zee | 563 m |
| Dichtbij strand | 548 m |
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 249 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Kleine camping buiten de stad.”
“Ons verblijf op de camping was erg prettig, direct aan zee. Er loopt weliswaar een weg tussen de camping en het strand, maar er rijden niet veel auto's. De toiletten zijn schoon en het centrum van Senigallia is in 10 minuten met de fiets te bereiken. De beheerder, Raffaele, is e…”
“Polly is weer thuis!!! Maar zowel zij als wij hebben een klein stukje van ons hart bij jullie achtergelaten!! Wat kan ik zeggen? We voelden ons welkom, geliefd, we voelden ons thuis. Woorden schieten tekort, want mooie dingen voel je meteen. We nemen een herinnering mee aan prach…”
“We hebben ervoor gekozen om hier dit jaar weer onze vakantie door te brengen en we hebben wederom een fantastische tijd gehad! De sfeer is informeel, gastvrij en brandschoon. De eigenaren en het personeel zijn erg aardig en behulpzaam, altijd in voor een praatje met een gliml…”
“Optimaal”
“Mijn vrienden en ik willen de eigenaren graag complimenteren met de smetteloze staanplaatsen, hun constante bereikbaarheid en hun bereidheid om aan al onze verzoeken te voldoen. De camping is erg schoon en van alle gemakken voorzien. We zouden eigenlijk twee dagen blijven, maar w…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Caravanplaats, Camperplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
- Dichtstbij water
- strand 548 m
- Prijs
- vanaf € 56
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Holiday. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Camping Holiday?+
Camping Holiday ligt in Senigallia, Ancona (Italië). In de buurt vind je de zee op 563 m en een strand op 548 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Camping Holiday een zwembad?+
Nee, Camping Holiday heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 563 m.
Is Camping Holiday geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Camping Holiday. Er is een speeltuin op 1,1 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Camping Holiday?+
Ja, honden zijn welkom op Camping Holiday.
Welke voorzieningen heeft Camping Holiday?+
Camping Holiday biedt onder andere wifi, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Ancona
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Camping Holiday (deze camping) | – | – | strand 548 m |
| Camping Sensazione | ★ 8.4 | – | – |
| Camping Village Internazionale | ★ 8.3 | – | zee 25 m |
| Polverigi | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






