Ovisola
★★★CampingCard ACSI
Camping in Vendée

Camping L'Île Cariot

Chaillé-les-Marais, Vendée, Frankrijk· ★ 8.8

In Vendée (Frankrijk) vind je Camping L'Île Cariot. Je kunt hier kamperen met een tent. Bezoekers waarderen Camping L'Île Cariot prima: gemiddeld een 8,8.

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Tentplaats
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Camping L'Île Cariot

GEO

Camping op mensenmaat met ruime, gescheiden plaatsen aan de rand van het dorp. Klein verwarmd zwembad en peuterbad. Degelijk sanitair. Goed uitgangspunt voor een verkenning van de 'Vénise Verte'. Gratis kanovaren.

Op het terrein vind je onder meer een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Reserveren bij Camping L'Île Cariot kan online via Ovisola.

✓ Pluspunten

  • Zwembad
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Meer voorzieningen

website
poolAnimatieteam

Camping pas cher au cœur du Marais Poitevin avec piscine chauffée, grands emplacements de camping, location de mobil homes et chalets et ambiance familiale

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Vanaf €109 /nacht
Richtprijs · actuele prijs en beschikbaarheid bij de aanbieder
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
RestaurantLa Suite (470 m)
Laadpaalonbekend (227 m)
Speeltuinonbekend (875 m) · onbekend (890 m) · onbekend (1.7 km)
ApotheekPharmacie Martelli Potereau (490 m)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 630 beoordelingen van 3 bronnen.

4,6/5
Google
481 beoordelingen
Lees reviews →
3,5/5
ANWB
149 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“De beoordeling is 2/5. 1 punt voor de locatie en 1 punt voor de netheid van de toiletten. Ik trek 3 punten af ​​voor het toezicht op de toiletten, omdat een onbekende die zich niet voorstelde ons in de gaten hield en opmerkingen maakte die niet onder de campingregels vielen. Deze…”
Ced Gautier · 2 weken geleden
★★★★★
“Een fantastische ervaring! ✨😍 We werden hartelijk ontvangen en er werd heel goed voor ons gezinnetje gezorgd, inclusief onze hond. Bedankt voor dit heerlijke verblijf. De stacaravan was erg schoon. Er waren tal van activiteiten. Kortom, puur genieten! ☺✨”
Charron Carine · 3 weken geleden
★★★★★
“Eenvoudige en efficiënte camping. Schaduwrijke staanplaatsen. Zeer vriendelijk welkom.”
Fabien F · een maand geleden
★★★★★
“Zeer teleurgesteld over de toegewezen locatie, die niet overeenkwam met de reservering. Het was midden op een drukke kruising, in de volle zon, met zeer lawaaierige buren en kinderen die op hun fietsen door de parkeerplaats reden. De prijs was niet zoals geadverteerd (ze hebben…”
Laurent GAUTHIER · een maand geleden
★★★★★
“Wat kan ik zeggen over dit magische, kleine oase van rust en gastvrijheid? Je voelt je meteen op je gemak bij de receptie, waar de vriendelijke familie je verwelkomt zoals nergens anders (en ik heb veel gereisd!). Ruimte en rust gaan hand in hand... en over hygiëne gesproken, j…”
bruno legrand · een maand geleden
★★★★★
“Juli 2025: Een kleine, door een familie gerunde camping, precies zoals we ze graag hebben, met echte kampeerders en een vriendelijke sfeer, ver weg van de drukte en het geroezemoes van de kust. De eigenaren zijn erg gastvrij en het hele gezin, zelfs de kinderen, doet mee aan het…”
Julie Wepfer · Bewerkt: een maand geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Rue du Huit Mai, 85450 Chaillé-les-Marais
Accommodatietypes
Tentplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja
Prijs
vanaf € 109
ACSI CampingCard
Geaccepteerd
Max. personen per plaats
6
Extra voorzieningen
Animatie · Beachvolleybal · Broodservice · Kleuterbad · Kiosk · Wasserette

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping L'Île Cariot. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping L'Île Cariot?+

Camping L'Île Cariot ligt in Chaillé-les-Marais, Vendée (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping L'Île Cariot een zwembad?+

Ja, Camping L'Île Cariot heeft een zwembad.

Is Camping L'Île Cariot geschikt voor kinderen?+

Ja, Camping L'Île Cariot is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 875 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping L'Île Cariot?+

Ja, honden zijn welkom op Camping L'Île Cariot.

Welke voorzieningen heeft Camping L'Île Cariot?+

Camping L'Île Cariot biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Vendée

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping L'Île Cariot (deze camping)★ 8.8––
Flower Camping Val de Vie★ 9.3––
MS Vacances - Camping Club Les Brunelles★ 9.2–strand 888 m
Camping Le Bois Verdon★ 9.1–zee 733 m

Alle campings in Vendée →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht