Ovisola
★★★★CampingCard ACSI
Camping in Somme

Camping Les Puits Tournants

Sailly-le-Sec, Somme, Frankrijk· ★ 7.4

Camping Les Puits Tournants ligt in de regio Somme in Frankrijk. Kamperen kan er met een tent, een chalet of huisje en een caravan. Met een 7,4 wordt Camping Les Puits Tournants degelijk beoordeeld door gasten.

  • Zwembad
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Tentplaats · Huuraccommodatie · Caravanplaats
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Camping Les Puits Tournants

GEO

Vlak bij de prachtige rivier de Somme met uitstekende vismogelijkheden, ligt de camping in het kleine dorpje Sailly-le-Sec. De camping zelf biedt heel wat plekjes aan het water van een grote vijver (ideaal voor vissers). Dicht bij de grote steden Peronne en Amiens met vele bezienswaardigheden en historiek van de 1ste wereldoorlog. Ruim overdekt zwembad aan het water met ontmoetingsruimte/bar. Af en toe table d'hôte.

De camping beschikt over een zwembad, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Reserveren bij Camping Les Puits Tournants kan online via Ovisola.

✓ Pluspunten

  • Zwembad
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

⚠ Let op

  • Openingsseizoen: Apr 1 - Oct 31.

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom

Meer voorzieningen

website
pool

presentation du camping

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Vanaf €140 /nacht
Richtprijs · actuele prijs en beschikbaarheid bij de aanbieder
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Chalet
    ?
  • Caravan
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktEPI Gambetta (4.8 km)
RestaurantAuberge de l'ecluse (2.5 km) · L'Auberge Fleurie (4.8 km)
Laadpaalonbekend (2.4 km) · onbekend (3.9 km) · onbekend (4.7 km)
Speeltuinonbekend (2.4 km) · onbekend (4.4 km) · onbekend (4.4 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 383 beoordelingen van 3 bronnen.

4/5
Google
249 beoordelingen
Lees reviews →
2/5
ANWB
134 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“We komen hier al meer dan twintig jaar terug. Prachtig. Het enige minpuntje is dat er een nieuw douchegebouw en toiletten gebouwd zouden moeten worden. Of de huidige gerenoveerd. We komen zeker terug. XX W en M (Wales)”
Gelert (Ge1ert) · 2 weken geleden
★★★★★
“Een rustige, door een familie gerunde camping, midden in de natuur, de perfecte plek om te ontspannen. Een eenvoudige en hartelijke ontvangst. Het personeel is ontzettend attent en er is alles wat je nodig hebt: een fantastische visvijver en een zwembad voor alle anderen. We hebb…”
Stephanie Hellin · 3 weken geleden
★★★★★
“We verbleven één nacht op de camping tijdens een tussenstop. De staanplaats was ruim en had water- en rioolaansluitingen. De heer bij de receptie was erg vriendelijk. De camping ligt erg afgelegen en ver van de snelweg. Helaas waren de sanitaire voorzieningen erg verouderd en ver…”
Melli Schneider06 · 3 weken geleden
★★★★★
“Wat een top-camping. Mooie, ruime plaatsen, ook plekken aan de waterkant. Aardige mensen, broodservice met lekker brood en een fantastisch binnenzwembad. We zijn langer gebleven dan gepland. Sanitair dik in orde en lekker schoon.”
Marije Ruhe · 4 weken geleden
★★★★★
“We hadden voor twee nachten geboekt, maar bleven er maar twee uur. De camping was 'mooi', maar de toiletten stonken en over het algemeen was dit niets voor ons. Erg jammer, want het was ons aangeraden, maar in werkelijkheid was het niets voor ons. Na ons verblijf bij Urban Garden…”
Ivesey003 · een maand geleden
★★★★★
“Wat een prachtige plek! We komen zeker terug.”
Wolke Nummer7 · een maand geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
6 Rue du Marais, 80800 Sailly-le-Sec
Openingsperiode
Apr 1 - Oct 31
Accommodatietypes
Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Prijs
vanaf € 140
ACSI CampingCard
Geaccepteerd
Max. personen per plaats
5
Extra voorzieningen
Broodservice · Binnenzwembad · Kleuterbad · Wasserette · Minigolf · Speeltuin
In de buurt
Op loop- of rijafstand: supermarkt op 5 km · restaurant op 6 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Les Puits Tournants. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping Les Puits Tournants?+

Camping Les Puits Tournants ligt in Sailly-le-Sec, Somme (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping Les Puits Tournants een zwembad?+

Ja, Camping Les Puits Tournants heeft een zwembad.

Is Camping Les Puits Tournants geschikt voor kinderen?+

Ja, Camping Les Puits Tournants is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 2,4 km in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping Les Puits Tournants?+

Ja, honden zijn welkom op Camping Les Puits Tournants.

Welke voorzieningen heeft Camping Les Puits Tournants?+

Camping Les Puits Tournants biedt onder andere een zwembad, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Wanneer is Camping Les Puits Tournants open?+

Camping Les Puits Tournants is geopend in de periode Apr 1 - Oct 31.

Vergelijkbare campings in Somme

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping Les Puits Tournants (deze camping)★ 7.4––
Camping Le Ridin★ 8.2–zee 1,6 km
Camping Les Trois Sablières★ 8.1€ 168zee 84 m
Camping Le Champ Neuf★ 8.1–zee 1,4 km

Alle campings in Somme →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht