Ovisola
CampingCard ACSI
Camping in Savoie

Camping Les Adoubes Onlycamp

Albertville, Savoie, Frankrijk· ★ 5.8

Camping Les Adoubes Onlycamp bevindt zich in Savoie in Frankrijk. Je kunt hier kamperen met een tent, een chalet of huisje en een caravan. Bezoekers waarderen Camping Les Adoubes Onlycamp naar tevredenheid: gemiddeld een 5,8.

  • Zwembad
  • Wifi
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Tentplaats · Huuraccommodatie · Caravanplaats
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Camping Les Adoubes Onlycamp

GEO

Camping ligt in het centrum van Albertville, enkel gescheiden door de rivier. Mooie ruime kampeerplekken. Sanitair netjes onderhouden. De camping is sinds 2024 onderdeel van Onlycamp. Beheerders zijn een enthousiast koppel dat steeds ter beschikking staat en ook zelf op de camping verblijft.

Op het terrein vind je onder meer een zwembad, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Camping Les Adoubes Onlycamp is online te reserveren via Ovisola en onze boekingspartner.

✓ Pluspunten

  • Zwembad
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Meer voorzieningen

website
poolwifiBinnenzwembadcamper_hookup

Campez à un prix avantageux dans +3 000 campings inspectés par ACSI. Séjournez à 2 personnes au tarif de 12 €, 14 €, 16 €, 18 € et 20 € par nuit dans

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Chalet
    ?
  • Caravan
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktCarrefour Market (1.5 km) · Carrefour Market (2.1 km) · Intermarché (2.2 km)
RestaurantLa Cosa Nostra (199 m) · La Piazza (230 m) · L'art Lie (246 m)
Laadpaalonbekend (339 m) · onbekend (530 m) · onbekend (580 m)
Speeltuinonbekend (293 m) · onbekend (706 m) · onbekend (801 m)
ApotheekPharmacie Zakar et Opinel (270 m) · Pharmacie Doret Jordan (315 m) · Pharmacie République (691 m)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 370 beoordelingen van 2 bronnen.

3,8/5
Google
370 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Prachtige plek met respect voor de natuur.”
Thierry · Bewerkt: een week geleden
★★★★★
“Ruime tent- en camperplaatsen / Sommige tenten staan ​​op palen voor gezinnen en er zijn ook kleine chalets hogerop // Schone en functionele sanitaire voorzieningen // Een zeer warm welkom en een vriendelijke sfeer”
Cécile Rigal · Bewerkt: 2 weken geleden
★★★★★
“Een hartelijk welkom, schone faciliteiten en staanplaatsen, op 5 minuten van leuke restaurantjes. Het kampeerterrein is echter erg lawaaierig door het lawaai van auto's en motoren die de hele nacht doorrazen.”
Bru Sig · 2 weken geleden
★★★★★
“We werden hartelijk ontvangen door het charmante personeel. Gelegen aan de rivieroever met alle nodige sanitaire voorzieningen, rustig en zeer betaalbaar.”
jacques de vérines · 2 weken geleden
★★★★★
“De kampeerplek was schaduwrijk, maar helaas moesten we met de ramen open slapen vanwege de hitte en het drukke verkeer; de camping is daar niet verantwoordelijk voor. De toiletten werden niet regelmatig schoongemaakt, maar dat is gewoon een kwestie van fatsoen en respect voor men…”
Christine Brancourt · een maand geleden
★★★★★
“De camping is erg groot en, zonder enige beperking, heeft een duidelijk tekort aan toiletten en douches: er zijn 5 toiletten en 6 of 7 douches voor het hele kampeerterrein. Als je een plekje in het grotere gedeelte hebt, zul je waarschijnlijk een fiets of skate moeten gebruiken o…”
Marta Garcia · een maand geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
24 Av. du Camping, 73200 Albertville
Accommodatietypes
Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats
Huisdieren
Welkom
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja
ACSI CampingCard
Geaccepteerd
Max. personen per plaats
6

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Les Adoubes Onlycamp. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping Les Adoubes Onlycamp?+

Camping Les Adoubes Onlycamp ligt in Albertville, Savoie (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping Les Adoubes Onlycamp een zwembad?+

Ja, Camping Les Adoubes Onlycamp heeft een zwembad.

Is Camping Les Adoubes Onlycamp geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Camping Les Adoubes Onlycamp. Er is een speeltuin op 293 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping Les Adoubes Onlycamp?+

Ja, honden zijn welkom op Camping Les Adoubes Onlycamp.

Welke voorzieningen heeft Camping Les Adoubes Onlycamp?+

Camping Les Adoubes Onlycamp biedt onder andere een zwembad, wifi, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Savoie

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping Les Adoubes Onlycamp (deze camping)★ 5.8––
Camping Les Lanchettes★ 9.4––
Camping des Neiges★ 9.2––
Huttopia Vanoise Champagny★ 9.2––

Alle campings in Savoie →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht