Ovisola
Camping in Pyrénées-Orientales

Aire Camping-cars Rodès

Pyrénées-Orientales, Frankrijk

Camping Aire Camping-cars Rodès bevindt zich in Pyrénées-Orientales in Frankrijk. De camping is geschikt voor een camper.

  • Restaurant
  • Rolstoeltoegankelijk
Camperplaats
Restaurant

Over Aire Camping-cars Rodès

GEO

Op het terrein vind je onder meer een restaurant en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair

Op de camping

  • Restaurant

Meer voorzieningen

website
accessiblerestaurant

Trouvez des hôtels, hébrgements et restaurants autour de vous partout en France. Le French Guide référence des adresses proches pour séjourner et se restaurer.

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Camperplaats
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktNetto (4.4 km)
Restaurantonbekend (1.1 km) · Le Rabassou (1.4 km) · Le Bouleternère (2.0 km)
Laadpaalonbekend (198 m) · onbekend (1.0 km) · onbekend (2.0 km)
Speeltuinonbekend (166 m) · Aire de jeux des Escoumes (2.6 km) · Aire de Jeux et de Fitness (2.6 km)
ApotheekPharmacie de Vinça (3.0 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen beschikbaar.

Weer & klimaat

Goed om te weten

Accommodatietypes
Camperplaats
Toegankelijk sanitair
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Aire Camping-cars Rodès. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Aire Camping-cars Rodès?+

Aire Camping-cars Rodès ligt in Pyrénées-Orientales (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Aire Camping-cars Rodès een zwembad?+

Nee, Aire Camping-cars Rodès heeft geen eigen zwembad.

Is Aire Camping-cars Rodès geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Aire Camping-cars Rodès. Er is een speeltuin op 166 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Aire Camping-cars Rodès?+

Voor Aire Camping-cars Rodès staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.

Welke voorzieningen heeft Aire Camping-cars Rodès?+

Aire Camping-cars Rodès biedt onder andere een restaurant en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Pyrénées-Orientales

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Aire Camping-cars Rodès (deze camping)–––
Camping Yelloh! Village le Brasilia★ 9.4–strand 414 m
Camping Domaine-St-Martin★ 9––
Camping de la Lyre★ 8.9––

Alle campings in Pyrénées-Orientales →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website