Ovisola
★★★★CampingCard ACSI
Camping in Pas-de-Calais

Camping Au vert de l'Authie

Beauvoir-Wavans, Pas-de-Calais, Frankrijk· ★ 8.7

Camping Au vert de l'Authie is een camping in Pas-de-Calais, Frankrijk. De plaatsen zijn geschikt voor een tent, een chalet of huisje en een caravan. Gasten beoordelen de camping prima met een 8,7.

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Tentplaats · Huuraccommodatie · Caravanplaats
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Camping Au vert de l'Authie

GEO

Gezinscamping. Prachtige natuur. Zeer geschikt om te wandelen en te fietsen. Gratis vissen in de rivier gelegen aan de camping en in de vijver op de camping. Gezellige recreatie- en restaurantruimte. Overdekt zwembad. Zo nu en dan worden er activiteiten georganiseerd.

Tot de voorzieningen behoren een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Reserveren bij Camping Au vert de l'Authie kan online via Ovisola.

✓ Pluspunten

  • Zwembad
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom

Meer voorzieningen

website
poolwifiAnimatieteamaccessiblerestaurantSpeeltuin

Le camping Au Vert De L’Authie c’est un cadre naturel verdoyant longé par l’Authie. Au Vert de l’Authie, en couple, en famille ou entre amis chacun trouvera son bonheur.

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Vanaf €140 /nacht
Richtprijs · actuele prijs en beschikbaarheid bij de aanbieder
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Chalet
    ?
  • Caravan
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktIntermarché Super (3.2 km) · Aldi (3.9 km)
RestaurantLe Marmaris (3.6 km)
Laadpaalonbekend (3.3 km) · onbekend (3.3 km) · onbekend (3.3 km)
ApotheekPharmacie Centrale (3.3 km) · Pharmacie de l'Authie (3.6 km) · Pharmacie D'Âme Nature (3.6 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 434 beoordelingen van 2 bronnen.

4,5/5
Google
434 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Een gastvrije, vriendelijke en zeer schone plek. We verbleven er één nacht, maar hadden graag nog een nacht langer gebleven als ons schema het had toegelaten. Dank jullie wel! Francine en Marlène (de twee Quebecers!!) 🌷”
Marlene Baker · een week geleden
★★★★★
“Wat een fantastische culinaire aanwinst voor camping "Au Vert de l'Authie" in Beauvoir-Wavans! Heerlijke zelfgemaakte pizza (Pierre's speciale deeg), echt een traktatie... we komen graag terug...”
beejot beejot · 2 weken geleden
★★★★★
“Het team was fantastisch, de camping was geweldig met al die leuke activiteiten en avondentertainment. Ik ben zo blij dat ik er twee weken heb doorgebracht en heb mijn data voor volgend jaar al geboekt! We vonden het jammer om te vertrekken. Een dikke knuffel voor de managers!”
Ophelie Chirez · 3 weken geleden
★★★★★
“15 dagen vol fantastische herinneringen, de beheerders zijn geweldig. Het entertainment en de sfeer waren top, en de camping was erg schoon. De ontvangst was uitzonderlijk; ze namen de tijd voor alle kampeerders. Ik beveel deze camping van harte aan; hij verdient absoluut zijn…”
Jessica Verhaegen · Bewerkt: 4 weken geleden
★★★★★
“Prachtige, intieme locatie. Auxi le Chateau ligt op slechts 5 km afstand met alle winkels die je nodig hebt. Séverine, de eigenaresse, is geweldig. Vriendelijk, behulpzaam en heel aardig. We hadden een probleem waardoor we hulp nodig hadden en ze was fantastisch. Heel erg bedankt…”
Tim Pay · een maand geleden
★★★★★
“We hebben een fantastische week gehad op deze kleine camping. De camping is prachtig, met een visvijver en een speeltuin. De stacaravan was erg mooi en schoon. Het zwembad is fijn, maar een beetje te koud, vooral voor peuters. Het entertainment was leuk en gevarieerd. We hebb…”
ronika sueur · een maand geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
22 Rue Principale, 62390 Beauvoir-Wavans
Accommodatietypes
Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Prijs
vanaf € 140
ACSI CampingCard
Geaccepteerd
Max. personen per plaats
2

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Au vert de l'Authie. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping Au vert de l'Authie?+

Camping Au vert de l'Authie ligt in Beauvoir-Wavans, Pas-de-Calais (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping Au vert de l'Authie een zwembad?+

Ja, Camping Au vert de l'Authie heeft een zwembad.

Is Camping Au vert de l'Authie geschikt voor kinderen?+

Ja, Camping Au vert de l'Authie is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen.

Zijn honden toegestaan op Camping Au vert de l'Authie?+

Ja, honden zijn welkom op Camping Au vert de l'Authie.

Welke voorzieningen heeft Camping Au vert de l'Authie?+

Camping Au vert de l'Authie biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Pas-de-Calais

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping Au vert de l'Authie (deze camping)★ 8.7––
Camping Château du Gandspette★ 9––
Camping Les Voiles des 2 Caps★ 8.9––
Camping L'Orée des Caps★ 8.3––

Alle campings in Pas-de-Calais →

Deze camping op social media

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht