Camping val de tamié aire naturelle
Faverges, Haute-Savoie, Frankrijk
Camping val de tamié aire naturelle is een camping in Haute-Savoie, Frankrijk. De camping is geschikt voor een caravan en een tent.
- Restaurant
- Wifi
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Camping val de tamié aire naturelle
GEODe camping beschikt over een restaurant, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
Vlakbij vind je bezienswaardigheden, waaronder Kasteel van Menthon-Saint-Bernard.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Restaurant
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Kasteel van Menthon-Saint-Bernard | 18.9 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 164 beoordelingen van 2 bronnen.
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
- Extra voorzieningen
- Babykamer · Broodservice · Kiosk · Wasserette
- In de buurt
- Op loop- of rijafstand: supermarkt op 5 km · binnenzwembad op 10 km.
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping val de tamié aire naturelle. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Camping val de tamié aire naturelle?+
Camping val de tamié aire naturelle ligt in Faverges, Haute-Savoie (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Camping val de tamié aire naturelle een zwembad?+
Nee, Camping val de tamié aire naturelle heeft geen eigen zwembad.
Is Camping val de tamié aire naturelle geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Camping val de tamié aire naturelle. Er is een speeltuin op 4,1 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Camping val de tamié aire naturelle?+
Ja, honden zijn welkom op Camping val de tamié aire naturelle.
Welke voorzieningen heeft Camping val de tamié aire naturelle?+
Camping val de tamié aire naturelle biedt onder andere een restaurant, wifi, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Haute-Savoie
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Camping val de tamié aire naturelle (deze camping) | – | – | – |
| Camping Champ Tillet | ★ 8.9 | € 154 | – |
| Camping Clos du Pin - Campasun | ★ 8.7 | – | – |
| Flower Camping les Îles | ★ 8.6 | € 126 | strand 479 m |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


