Ovisola
CampingCard ACSI
Camping in Haute-Savoie

Camping La Vieille-Eglise

Lugrin, Haute-Savoie, Frankrijk· ★ 8.6

Camping La Vieille-Eglise is een van de campings in Haute-Savoie, Frankrijk, op Ovisola. Hier ben je welkom met een tent en een caravan. Gasten beoordelen de camping prima met een 8,6.

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Dichtbij strand
Tentplaats · Caravanplaats
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Camping La Vieille-Eglise

GEO

Gezellige, gastvrije camping in een boomgaard. Veel begroeiing, water aan- en afvoer en stroom op alle plaatsen. Zwembad met zonneterras en peuterbad. Nieuwe eigenaar met veel plannen richting plaatselijke ondernemers. Bar restaurantje met dagelijkse snacks en eetmogelijkheden.

De camping beschikt over een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Qua ligging zit Camping La Vieille-Eglise op 657 m van een strand.

In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Olympisch museum (op 12,0 km van de camping).

Je boekt Camping La Vieille-Eglise eenvoudig online via Ovisola en onze partner.

✓ Pluspunten

  • Zwembad
  • Dichtbij strand
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Ligging

  • Dichtbij strand

Meer voorzieningen

website
poolwifiAnimatieteamKinderclubaccessiblerestaurantcamper_hookupRestaurant

Découvrez le camping en Ardèche, où nature préservée et confort moderne s’harmonisent pour des vacances inoubliables en pleine nature.

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Vanaf €189 /nacht
Richtprijs · actuele prijs en beschikbaarheid bij de aanbieder
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    vanaf €189
  • Caravan
    vanaf €189

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Dichtbij strand657 m

Bezienswaardigheden in de buurt

Olympisch museum12.0 km

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktIntermarché (627 m) · Proxi (3.1 km) · Monoprix (4.6 km)
RestaurantLe Temple du Fromage (689 m) · Les Reflets du Lac (879 m) · Maxi-Thaï (1.0 km)
Laadpaalonbekend (2.8 km) · onbekend (3.9 km) · onbekend (4.6 km)
Speeltuinonbekend (388 m) · onbekend (665 m) · onbekend (2.1 km)
ApotheekPharmacie Soulier (1.5 km) · Pharmacie du Gavot (2.8 km) · Pharmacie de Milly (3.4 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Webcams in de buurt

Windy

Beoordelingen

Samen 556 beoordelingen van 3 bronnen.

4,3/5
Google
555 beoordelingen
Lees reviews →
3/5
ANWB
1 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Deze camping ligt vlakbij Évian en biedt uitzicht op het Meer van Genève. Grasplaatsen. Schone, moderne sanitaire voorzieningen. Vriendelijke ontvangst. Voorzieningen voor campers.”
jean philippe ROSSIGNOL · een week geleden
★★★★★
“Prima camping. Vriendelijk ontvangst, prima plekken, gemoedelijk sfeer. Sanitair schoon, douchehokjes wat klein, geen toiletpapier en zeep. Restaurantje was dicht vanwege de zondag, maar verder genoeg voorzieningen om je er een poosje te vermaken”
Gerda Ootjers · een week geleden
★★★★★
“We hebben een fantastisch verblijf gehad op deze camping! Een werkelijk heerlijke, rustige en zeer goed onderhouden plek. Ook hartelijk dank aan de manager, die ontzettend aardig, gastvrij en vooral heel behulpzaam is. Ze weet zich perfect aan te passen aan de wensen van haar ga…”
Célia Rebjock · een week geleden
★★★★★
“Twee nachten in een camper, groene en rustige camping, prachtig uitzicht. Hartelijk welkom.”
NADIA élà · een week geleden
★★★★★
“Geweldige camping, rustig en vredig. We verbleven er 3 nachten en komen zeker terug! De dame bij de receptie is vriendelijk en behulpzaam als we problemen hadden. Het enige minpuntje is dat de staanplaatsen niet vlak zijn; als je geen nivelleerblokken hebt, slaap je niet op een v…”
A G · een week geleden
★★★★★
“Alles aan deze camping verdient 5 sterren. De ontvangst, de indeling, de netheid, het zwembad, het onderhoud en nog veel meer. Bedankt voor dit korte verblijf; we vertrekken vol enthousiasme, maar met een vleugje weemoed omdat we dit pareltje achter ons moeten laten.”
Clémentine Etcheverry · 2 weken geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
53 Rte des Prés Parrau, 74500 Lugrin
Accommodatietypes
Tentplaats, Caravanplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja
Dichtstbij water
strand 657 m
Prijs
vanaf € 189
ACSI CampingCard
Geaccepteerd
Max. personen per plaats
6
Extra voorzieningen
Animatie · Babykamer · Broodservice · Kleuterbad · Wasserette · Minigolf · Speeltuin · Verwarmd zwembad · Sportactiviteiten
In de buurt
Op loop- of rijafstand: restaurant op 400 m · supermarkt op 400 m · golfbaan op 3 km · binnenzwembad op 8 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping La Vieille-Eglise. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping La Vieille-Eglise?+

Camping La Vieille-Eglise ligt in Lugrin, Haute-Savoie (Frankrijk). In de buurt vind je een strand op 657 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping La Vieille-Eglise een zwembad?+

Ja, Camping La Vieille-Eglise heeft een zwembad.

Is Camping La Vieille-Eglise geschikt voor kinderen?+

Ja, Camping La Vieille-Eglise is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 388 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping La Vieille-Eglise?+

Ja, honden zijn welkom op Camping La Vieille-Eglise.

Welke voorzieningen heeft Camping La Vieille-Eglise?+

Camping La Vieille-Eglise biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Wat kost overnachten op Camping La Vieille-Eglise?+

Een overnachting op Camping La Vieille-Eglise kost vanaf circa €189 per nacht. De actuele prijs hangt af van de periode, het plaatstype en het aantal personen.

Dingen om te doen in de buurt

Tickets en excursies bij de camping, boekbaar via Tiqets.

Meer uitjes via GetYourGuide →

Prijzen via Tiqets & GetYourGuide; we kunnen een vergoeding ontvangen bij een boeking via deze links.

Foto's: Chaplin's World™ © Bubbles Incorporated · https://swissvapeur.ch/en/the-park/photo-gallery/ · © IOC · Musée Fort de Chillon · Ronny Perraudin · www.alimentarium.org — © Tiqets

Vergelijkbare campings in Haute-Savoie

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping La Vieille-Eglise (deze camping)★ 8.6€ 189strand 657 m
Camping Champ Tillet★ 8.9––
Camping Clos du Pin - Campasun★ 8.7––
Flower Camping les Îles★ 8.6€ 126strand 479 m

Alle campings in Haute-Savoie →

Deze camping op social media

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragersWikidata

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht