Camping Pré Fixe
Cassagnabère-Tournas, Haute-Garonne, Frankrijk· ★ 9.1
Camping Pré Fixe is een camping in Haute-Garonne, Frankrijk. De camping is geschikt voor een tent en een caravan. Bezoekers waarderen Camping Pré Fixe prima: gemiddeld een 9,1.
- Zwembad
- Restaurant
- Wifi
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Camping Pré Fixe
GEOWat een pareltje. Bij helder weer heb je panoramisch zicht op de Pyreneeën. De terrasvorm en doordachte beplanting beperken de inkijk op de veldjes onderling. De camping geeft de service van een grote luxe camping. Prachtig sanitair en openlucht-jacuzzi met overdekte zithoek. Niet aanbevolen voor grote kampeermiddelen vanwege de steile weggetjes en beperkte manoeuvreerruimte op de camping!
Op Camping Pré Fixe vind je onder andere een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
Camping Pré Fixe is online te reserveren via Ovisola en onze boekingspartner.
✓ Pluspunten
- Zwembad
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Zwembad
- Restaurant
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Meer voorzieningen
websiteNature et détente pour vos vacances en Occitanie ! Camping **** Pré Fixe, hébergements insolites, chalets, piscine chauffée, restaurant et bistrot à vin, animations
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Caravan?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 550 beoordelingen van 3 bronnen.
Wat gasten zeggen
via Google“We hebben een fantastisch weekend gehad met vrienden op de camping! De locatie is prachtig, het eten was heerlijk en de eigenaren waren erg gastvrij. We komen zeker terug. Tot gauw, Cyril en Céline. Justine”
“Een zeer hartelijk welkom; Céline en Cyril zijn erg vriendelijk. Een zeer ontspannende plek met heerlijke voorzieningen zoals het zwembad en de jacuzzi, en bovenal een zeer schone camping. We raden deze plek van harte aan voor een goede rust. De lodges zijn prachtig en goed on…”
“Een onvergetelijke ervaring. Een rustige camping in een natuurlijke omgeving met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Ruime staanplaatsen, afgebakend door hagen, zorgen voor privacy ten opzichte van de buren. U kunt kiezen uit tenten, campers of houten of canvas hutten en…”
“Een onvergetelijke ervaring. Een zeer betaalbare camping, gelegen in een rustige, natuurlijke omgeving, met tal van recreatiemogelijkheden en restaurants in de buurt. De eigenaren waren professioneel en erg vriendelijk. We stonden op een plek met uitzicht op het landschap, omge…”
“Fantastische vakantie! De caravanplaats was ruim en het uitzicht adembenemend, een oase van rust. Cyril en Céline zijn werkelijk buitengewone gastheren! Ze waren altijd bereikbaar, attent en betrokken. Ze hielden alles in de gaten en zorgden ervoor dat alles perfect was, van de u…”
“Wat een prachtige camping en een echte ontdekking in deze regio. De camping is ontzettend mooi gelegen, met ruime staanplaatsen en schitterende uitzichten. Wakker worden met uitzicht over de vallei en het geluid van de koeienbellen op de achtergrond: heerlijk! Het sanitair is sc…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Caravanplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
- Prijs
- vanaf € 140
- Max. personen per plaats
- 6
- Stroomaansluiting
- 6-10 amp
- Extra voorzieningen
- Animatie · Babykamer · Broodservice · Fitness · Kleuterbad · Wasserette · Speeltuin · Verwarmd zwembad
- In de buurt
- Op loop- of rijafstand: restaurant op 8 km · supermarkt op 8 km · golfbaan op 15 km.
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Pré Fixe. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Camping Pré Fixe?+
Camping Pré Fixe ligt in Cassagnabère-Tournas, Haute-Garonne (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Camping Pré Fixe een zwembad?+
Ja, Camping Pré Fixe heeft een zwembad.
Is Camping Pré Fixe geschikt voor kinderen?+
Ja, Camping Pré Fixe is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen.
Zijn honden toegestaan op Camping Pré Fixe?+
Ja, honden zijn welkom op Camping Pré Fixe.
Welke voorzieningen heeft Camping Pré Fixe?+
Camping Pré Fixe biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Haute-Garonne
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Camping Pré Fixe (deze camping) | ★ 9.1 | – | – |
| Camping Namasté | ★ 9.4 | – | – |
| Camping Le Casties | ★ 9.2 | € 123 | – |
| Camping Le Pyrénéen | ★ 9 | – | – |
Lees ook
Deze camping op social media
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






