Ovisola
★★★★ACSI-campingCampingCard ACSI
Camping in Gard

Camping Les Genêts d'Or

Bagnols-sur-Cèze, Gard, Frankrijk· ★ 8.7

Camping Les Genêts d'Or is een camping in Gard, Frankrijk. Kamperen kan er met een tent, een chalet of huisje en een caravan. Bezoekers waarderen Camping Les Genêts d'Or uitstekend: gemiddeld een 8,7.

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Tentplaats · Huuraccommodatie · Caravanplaats
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Camping Les Genêts d'Or

GEO

Erg gezellige camping vooral geschikt voor gezinnen met jonge kinderen. Mooi gelegen aan de oever van de Cèze met tal van watersportmogelijkheden. Vele excursiemogelijkheden in de omgeving o.a. naar de Gorges de L'Ardèche en de Pont du Gard.

Tot de voorzieningen behoren een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Romeins theater van Orange (op 14,4 km van de camping).

Camping Les Genêts d'Or is online te reserveren via Ovisola en onze boekingspartner.

✓ Pluspunten

  • Zwembad
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Meer voorzieningen

website
poolwifitoiletsrestaurantcamper_hookup

Venez passer des vacances inoubliables au Camping Les Genêts d

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Vanaf €140 /nacht
Richtprijs · actuele prijs en beschikbaarheid bij de aanbieder
Bekijk beschikbaarheid & boek
ACSI-campingJe boekt via onze partner ACSI. Ovisola verwerkt zelf geen betaling of beschikbaarheid.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Chalet
    ?
  • Caravan
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

Romeins theater van Orange14.4 km

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktBiocoop (1.3 km) · ALDI (1.4 km) · ALDI (1.6 km)
RestaurantGumi Sushi (1.4 km) · Moment Delice (1.6 km) · Miyuki (1.7 km)
LaadpaalBorne de recharge pour vélo électrique (1.6 km) · onbekend (1.9 km) · Borne de recharge pour vélo électrique (1.9 km)
Speeltuinonbekend (1.7 km) · onbekend (1.7 km) · onbekend (2.0 km)
ApotheekPharmacie Lou Caleu (1.6 km) · Pharmacie Santori (1.9 km) · Pharmacie Preiss (2.4 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Webcams in de buurt

Windy

Beoordelingen

Samen 439 beoordelingen van 3 bronnen.

4,6/5
Google
421 beoordelingen
Lees reviews →
4/5
ANWB
18 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Wat een geweldige camping. In 1 woord fantastisch. We zijn op aanraden naar deze Camping gegaan en zouden 2 weken oorspronkelijk hier blijven, maar dat werden er 4 en komen eind augustus weer terug voor 3 weken. Yvette en al haar personeel Chapeau voor jullie.”
Jacqueline Focke · Bewerkt: een week geleden
★★★★★
“Wat een heerlijke camping. De eigenaren zijn ontzettend behulpzaam, de faciliteiten zijn uitstekend en de camping ligt perfect aan de rivier met veel schaduw en ruimte. Een fantastische ervaring. Echt een pareltje.”
simon frost · een week geleden
★★★★★
“We werden zeer hartelijk ontvangen op Camping des Genêts d'Or. De bungalows boden een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Een speciale vermelding voor Patrick, de restauranteigenaar, en zijn chef-kok Bruno, die een speciaal menu voor 15 fietsers hadden samengesteld. Een echt…”
Michel B · een week geleden
★★★★★
“Uitstekende sanitaire voorzieningen (5 sterren), goed onderhouden, rustige camping midden in de natuur, zeer vriendelijke eigenaren.”
Andrea R. · een week geleden
★★★★★
“Fantastische camping aan de kust. Zwembad, restaurant, uitstekende ontvangst. Precies zoals we het graag hebben. Een vriendelijke camping op menselijke schaal.”
Sergio GEPETTO · een week geleden
★★★★★
“Fantastische gezellige camping en heel vriendelijk personeel. Volgend jaar weer terug”
Bianca wagen · Bewerkt: een week geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
1840 Chem. Carmignan, 30200 Bagnols-sur-Cèze
Accommodatietypes
Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja
Prijs
vanaf € 140
ACSI CampingCard
Geaccepteerd
Max. personen per plaats
6
Extra voorzieningen
Animatie · Babykamer · Beachvolleybal · Bootverhuur · Broodservice · Kleuterbad · Kindersanitair · Wasserette · Speeltuin · Verwarmd zwembad
In de buurt
Op loop- of rijafstand: supermarkt op 2 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Les Genêts d'Or. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping Les Genêts d'Or?+

Camping Les Genêts d'Or ligt in Bagnols-sur-Cèze, Gard (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping Les Genêts d'Or een zwembad?+

Ja, Camping Les Genêts d'Or heeft een zwembad.

Is Camping Les Genêts d'Or geschikt voor kinderen?+

Ja, Camping Les Genêts d'Or is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 1,7 km in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping Les Genêts d'Or?+

Ja, honden zijn welkom op Camping Les Genêts d'Or.

Welke voorzieningen heeft Camping Les Genêts d'Or?+

Camping Les Genêts d'Or biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Gard

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping Les Genêts d'Or (deze camping)★ 8.7––
Camping La Corconne★ 9.7––
Camping des Drouilhèdes★ 9.3––
Camping Les Lodges du Lagon★ 9.2––

Alle campings in Gard →

Gegevens vanACSIOpenStreetMap-bijdragersWikidata

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Bekijk beschikbaarheid