Camping Les Ulèzes
Saint-Donat-sur-l'Herbasse, Drôme, Frankrijk
Camping Les Ulèzes is een van de campings in Drôme, Frankrijk, op Ovisola. Je kunt hier kamperen met een tent en een caravan.
- Zwembad
- Restaurant
- Wifi
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Camping Les Ulèzes
GEOOp het terrein vind je onder meer een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
Camping Les Ulèzes is online te reserveren via Ovisola en onze boekingspartner.
✓ Pluspunten
- Zwembad
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Drinkwater
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Zwembad
- Restaurant
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Meer voorzieningen
websiteBienvenue dans le nord de la Drôme , Camping Les Ulèzes 4 étoiles calme avec piscine à Saint Donat sur l
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Caravan?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 733 beoordelingen van 2 bronnen.
Wat gasten zeggen
via Google“Leuke camping van alle gemakken voorzien zwembad restaurant winkel blijven hier enkele dagen”
“Vriendelijk ontvangst ruime plek schoon sanitair”
“We verbleven er deze zomer drie nachten. De camping ligt vlakbij een rivier. Twee kilometer stroomopwaarts is er een prachtig meer waar je kunt zwemmen. Het is een zeer gastvrije camping met ruime staanplaatsen, grasvelden en bomen die heerlijke schaduw bieden. De toiletten war…”
“Tweede kampeertrip met het gezin. Deze kleine, gezellige camping straalt rust uit. De eigenaren zijn gastvrij en staan altijd klaar om te helpen. We komen zeker terug 😊”
“Een fijne camping, een prettige ontvangst en schaduwrijke staanplaatsen, maar jammer dat je je plek om 11 uur 's ochtends moet verlaten, terwijl er daarna niemand meer is en het zwembad dan niet meer te gebruiken is.”
“Een warme, vriendelijke en gastvrije plek! Heel erg bedankt voor jullie gastvrijheid en vriendelijkheid! ❤️ We komen zeker terug! 😉”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Caravanplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
- Extra voorzieningen
- Animatie · Babykamer · Broodservice · Kindersanitair · Kiosk · Minigolf · Speeltuin
- In de buurt
- Op loop- of rijafstand: supermarkt op 1 km.
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Les Ulèzes. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Camping Les Ulèzes?+
Camping Les Ulèzes ligt in Saint-Donat-sur-l'Herbasse, Drôme (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Camping Les Ulèzes een zwembad?+
Ja, Camping Les Ulèzes heeft een zwembad.
Is Camping Les Ulèzes geschikt voor kinderen?+
Ja, Camping Les Ulèzes is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 690 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Camping Les Ulèzes?+
Ja, honden zijn welkom op Camping Les Ulèzes.
Welke voorzieningen heeft Camping Les Ulèzes?+
Camping Les Ulèzes biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches, drinkwater en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Drôme
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Camping Les Ulèzes (deze camping) | – | – | – |
| Camping Le Grand Cerf | ★ 9.3 | – | – |
| Suze Luxe Nature | ★ 9.1 | – | – |
| Camping Le Château | ★ 9 | – | – |
Lees ook
- De mooiste campings in Drôme — met Camping à la Ferme de Grange Neuve in de spotlight
- De mooiste campings in Drôme — met La Ferme de Clareau in de spotlight
- De mooiste campings in Drôme — met Camping de Chamarges Onlycamp in de spotlight
- De mooiste campings in Drôme — met Camping L'Ondine de Provence in de spotlight
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


