Ovisola
CampingCard ACSI
Camping in Aveyron

Camping La Dourbie

Saint-Jean-du-Bruel, Aveyron, Frankrijk· ★ 8.9

Camping La Dourbie is een camping in de regio Aveyron (Frankrijk). Hier ben je welkom met een chalet of huisje. Gasten beoordelen de camping uitstekend met een 8,9.

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Huuraccommodatie
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Camping La Dourbie

GEO

Familiecamping temidden van de natuur in een idyllische omgeving en aan de oever van de rivier La Dourbie. Veel bezienswaardigheden in de directe omgeving zoals het viaduct van Millau, Roquefort, La Couvertoirade, Le Mont Aigoual, etc. Mogelijkheden voor wandeltochten, vissen en plan d'eau.

Op het terrein vind je onder meer een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Reserveren bij Camping La Dourbie kan online via Ovisola.

✓ Pluspunten

  • Zwembad
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Meer voorzieningen

website
pooltoiletsAnimatieteamrestaurantcamper_hookup

Camping en Aveyron au bord de la Dourbie avec piscine, accès direct à la rivière et cadre naturel exceptionnel. Idéal pour des vacances en famille entre baignade, détente et nature.

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Chalet
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
RestaurantL'Oustral (1.1 km) · Le P'tit Resto (1.2 km) · L'Atelier (1.3 km)
LaadpaalSoleil évasion (3.4 km) · Reveo (3.5 km)
Speeltuinonbekend (762 m) · onbekend (1.3 km) · onbekend (1.4 km)
ApotheekPharmacie de la Dourbie (1.2 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 368 beoordelingen van 3 bronnen.

4,6/5
Google
318 beoordelingen
Lees reviews →
3/5
ANWB
50 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“We hebben een zeer aangenaam tweedaags verblijf gehad op deze camping dankzij de hartelijke ontvangst en de behulpzame wandeltips van de eigenaren. De staanplaatsen zijn goed afgebakend en ruim, en de verwarmde sanitaire voorzieningen zijn erg schoon. We hebben ook erg genoten va…”
Ludivine LAVISSE · 3 dagen geleden
★★★★★
“Een dikke 10 voor Philippe en Laurence voor hun gastvrijheid, vriendelijkheid, behulpzaamheid en de manier waarop ze hun camping beheren. Alles was uitzonderlijk. De toiletten waren brandschoon. Wij bevelen het 100% aan. We komen zeker terug. Thierry en Dominique”
Dominique Delforge · 3 dagen geleden
★★★★★
“Uitstekende camping tussen de Causses en de Cevennen, met tal van activiteiten in de buurt. Het restaurant was erg goed!”
theo theo · 4 dagen geleden
★★★★★
“Tweede verblijf op camping La Dourbie van Laurence en Philippe. Alles is perfect: netheid, locatie, zwembad, restaurant. Aarzel niet om het restaurant te proberen; Laurence bereidt heerlijke gerechten en Philippe is ook erg attent voor zijn gasten en geeft graag tips voor wandel…”
Robert Trebor · 5 dagen geleden
★★★★★
“Een absoluut fantastische camping! Het personeel is altijd ontzettend attent voor de gasten. Het eten is uitstekend. Een prachtige, kindvriendelijke camping. We hebben er een week doorgebracht met twee jonge kinderen; ze hadden toegang tot het zwembad en de speeltuin – alles…”
Benoît Bard · 3 weken geleden
★★★★★
“We komen er regelmatig terug omdat het een familiecamping is en de eigenaren fantastisch zijn.”
Sylvie Monestier · 3 weken geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
1144 Rte de Nant, 12230 Saint-Jean-du-Bruel
Accommodatietypes
Huuraccommodatie
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja
ACSI CampingCard
Geaccepteerd
Max. personen per plaats
6
Extra voorzieningen
Animatie · Babykamer · Broodservice · Kleuterbad · Kiosk · Wasserette · Speeltuin

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping La Dourbie. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping La Dourbie?+

Camping La Dourbie ligt in Saint-Jean-du-Bruel, Aveyron (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping La Dourbie een zwembad?+

Ja, Camping La Dourbie heeft een zwembad.

Is Camping La Dourbie geschikt voor kinderen?+

Ja, Camping La Dourbie is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 762 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping La Dourbie?+

Ja, honden zijn welkom op Camping La Dourbie.

Welke voorzieningen heeft Camping La Dourbie?+

Camping La Dourbie biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Aveyron

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping La Dourbie (deze camping)★ 8.9––
Camping La Rivière★ 9.3––
Camping Le Pont★ 9.2––
Camping Le Muret★ 9.2––

Alle campings in Aveyron →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht