Flower Camping Le Plan d'Eau
Onderdeel van Flower Campings →
Saint-Privat, Ardèche, Frankrijk· ★ 7.9
Camping Flower Camping Le Plan d'Eau bevindt zich in Ardèche in Frankrijk. Flower Camping Le Plan d'Eau biedt plaats aan een tent, een chalet of huisje en een caravan. Gasten beoordelen de camping goed met een 7,9.
- Zwembad
- Restaurant
- Wifi
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Flower Camping Le Plan d'Eau
GEOAan de Ardêche gelegen camping met directe toegang tot de rivier. Mooi zicht op de omliggende rotsen. Niet ver van Aubenas. Plaatsen veelal omgeven door hagen. Ook XL plaatsen.
Tot de voorzieningen behoren een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
Reserveren bij Flower Camping Le Plan d'Eau kan online via Ovisola.
✓ Pluspunten
- Zwembad
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Zwembad
- Restaurant
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Meer voorzieningen
websiteDécouvrez notre camping 4 étoiles en Ardèche près d’Aubenas : chalets climatisés, piscine chauffée, rivière à proximité et activités pour toute la famille dans un cadre naturel.
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Chalet?
- Caravan?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Campingplattegrond
Bekijk de plattegrond van de camping (ACSI):![]()
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 581 beoordelingen van 3 bronnen.
Wat gasten zeggen
via Google“We kozen ervoor om een deel van onze vakantie afgelopen juni op deze camping door te brengen, voornamelijk vanwege de vele recensies die het als een rustige plek beschreven. We waren des te meer gerustgesteld omdat onze kinderen van twee en vier jaar voor het eerst gingen kampe…”
“Zeer ruime plaatsen, sanitair genoeg en schoon. Zwembad en bar, direct aan de Ardeche”
“We waren er nog geen twee uur. Na een wandeling ,met onze hond, terug over de camping werd onze hond ernstig aangevallen door de hond van de camping. De gevolgen waren dermate ernstig dat we naar een dierenarts zijn gegaan en naar een andere camping zijn gegaan omdat ons verblijf…”
“Een aangenaam verblijf, een hartelijk welkom, het team is altijd vrolijk, lachend, buitengewoon aardig en behulpzaam – we komen zeker terug. Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, de maaltijden zijn voortreffelijk en royaal tegen zeer redelijke prijzen.”
“Rustige en goed beschaduwde camping met zeer ruime en vlakke staanplaatsen. De camping voldoet echter niet aan de informatie op de website: de pizzeria is gesloten (pizza's zijn slechts 2 dagen per week verkrijgbaar). De supermarkt heeft een zeer beperkt assortiment. Het sportve…”
“Alles was zeer schoon. Dicht bij de rivier de Ardèche, bereikbaar via een trap.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
- Prijs
- vanaf € 109
- ACSI CampingCard
- Geaccepteerd
- Max. personen per plaats
- 4
- Extra voorzieningen
- Animatie · Babykamer · Bootverhuur · Kleuterbad · Kiosk · Wasserette · Multisportveld · Speeltuin · Verwarmd zwembad · Sportactiviteiten
- In de buurt
- Op loop- of rijafstand: supermarkt op 1 km · binnenzwembad op 5 km.
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Flower Camping Le Plan d'Eau. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Flower Camping Le Plan d'Eau?+
Flower Camping Le Plan d'Eau ligt in Saint-Privat, Ardèche (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Flower Camping Le Plan d'Eau een zwembad?+
Ja, Flower Camping Le Plan d'Eau heeft een zwembad.
Is Flower Camping Le Plan d'Eau geschikt voor kinderen?+
Ja, Flower Camping Le Plan d'Eau is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 3,4 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Flower Camping Le Plan d'Eau?+
Ja, honden zijn welkom op Flower Camping Le Plan d'Eau.
Welke voorzieningen heeft Flower Camping Le Plan d'Eau?+
Flower Camping Le Plan d'Eau biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Ardèche
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Flower Camping Le Plan d'Eau (deze camping) | ★ 7.9 | – | – |
| Camping La Châtaigneraie | ★ 9.5 | – | strand 1,2 km |
| Camping Ferme de Simondon | ★ 9.4 | – | – |
| Camping La Goule | ★ 9.4 | – | – |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


