SFC-Kangaslampi
Nastola, Päijät-Häme, Finland
SFC-Kangaslampi is een camping in Päijät-Häme, Finland. Kamperen kan er met een tent en een caravan.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
- Dichtbij strand
Over SFC-Kangaslampi
GEOOp het terrein vind je onder meer ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Qua ligging zit SFC-Kangaslampi op 1,4 km van een strand.
✓ Pluspunten
- Dichtbij strand
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
Ligging
- Dichtbij strand
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Caravan?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij strand | 1.4 km |
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 66 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Zoiets dus.”
“Een fantastische plek met een menselijke touch.”
“Een fijne plek, alleen is de sauna wel wat ver weg.”
“Een bescheiden plaatsje”
“Leuke, kleinschalige camping die door een vereniging wordt beheerd. Fijn om nog eens terug te komen 👍”
“Rustig”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Caravanplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Dichtstbij water
- strand 1,4 km
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van SFC-Kangaslampi. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt SFC-Kangaslampi?+
SFC-Kangaslampi ligt in Nastola, Päijät-Häme (Finland). In de buurt vind je een strand op 1,4 km. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft SFC-Kangaslampi een zwembad?+
Nee, SFC-Kangaslampi heeft geen eigen zwembad, maar er is een strand op 1,4 km.
Is SFC-Kangaslampi geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor SFC-Kangaslampi. Er is een speeltuin op 1,4 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op SFC-Kangaslampi?+
Ja, honden zijn welkom op SFC-Kangaslampi.
Welke voorzieningen heeft SFC-Kangaslampi?+
SFC-Kangaslampi biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Päijät-Häme
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| SFC-Kangaslampi (deze camping) | – | – | strand 1,4 km |
| Camping Sysmä | – | – | strand 89 m |
| Camping Koskenniemi | – | – | meer 927 m |
| Heinolan Heinäsaari - Holiday & Camping | – | – | strand 116 m |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






