Bootshaus SSV Planeta
Radebeul, Saksen, Duitsland
Bootshaus SSV Planeta ligt in de regio Saksen in Duitsland. De camping is geschikt voor een tent, een caravan en een camper.
- Dichtbij strand
Over Bootshaus SSV Planeta
GEODe camping ligt op 1,1 km van een strand.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Frauenkirche (op 10,1 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Dichtbij strand
Voorzieningen
Ligging
- Dichtbij strand
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Caravan?
- Camperplaats?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij strand | 1.1 km |
Bezienswaardigheden in de buurt
| Frauenkirche | 10.1 km |
| Zwinger | 9.5 km |
| Gemäldegalerie Alte Meister | 9.6 km |
| Slot Moritzburg | 8.1 km |
| Grünes Gewölbe | 9.7 km |
| Brühlsche Terrasse | 9.9 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Nog geen beoordelingen beschikbaar.
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Caravanplaats, Camperplaats
- Dichtstbij water
- strand 1,1 km
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Bootshaus SSV Planeta. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Bootshaus SSV Planeta?+
Bootshaus SSV Planeta ligt in Radebeul, Saksen (Duitsland). In de buurt vind je een strand op 1,1 km. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Bootshaus SSV Planeta een zwembad?+
Nee, Bootshaus SSV Planeta heeft geen eigen zwembad, maar er is een strand op 1,1 km.
Is Bootshaus SSV Planeta geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Bootshaus SSV Planeta. Er is een speeltuin op 28 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Bootshaus SSV Planeta?+
Voor Bootshaus SSV Planeta staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Vergelijkbare campings in Saksen
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Bootshaus SSV Planeta (deze camping) | – | – | strand 1,1 km |
| Naturcamping Brettmühlenteich | ★ 9 | – | strand 195 m |
| MiO-Minicamping | ★ 8.9 | – | strand 1,2 km |
| Camping Landidyll | ★ 8.6 | € 69 | – |
Lees ook
- De mooiste campings in Saksen — met roll&rest in de spotlight
- De mooiste campings in Saksen — met Wohnmobilstellplatz auf dem Geflügelhof Arnsdorf in de spotlight
- De mooiste campings in Saksen — met Waldcamping Erzgebirgsbad Thalheim in de spotlight
- De mooiste campings in Saksen — met Campingplatz Rehbocktal in de spotlight
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






