Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel
Homburg, Saarland, Duitsland
Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel is een camping in de regio Saarland (Duitsland). De camping is geschikt voor een tent.
- Rolstoeltoegankelijk
Over Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel
GEOOp het terrein vind je onder meer rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Blieskastel (op 16,2 km van de camping).
⚠ Let op
- Openingsseizoen: May-Sep: 00:00-24:00.
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Meer voorzieningen
websiteUnser Zeltplatzgelände umfasst ca. 40’000 m², teilt sich in 3 eigenständige Lagerplätze auf und ist für bis zu 350 Personen ausgelegt.
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Blieskastel | 16.2 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 34 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Een erg mooie camping. Erg druk in de zomermaanden. Het is geweldig dat de scoutinggroep van Jägersburg zo'n fantastische accommodatie heeft; ik heb er als scout een aantal fascinerende kampen meegemaakt en kan het van harte aanbevelen.”
“Een fantastische ervaring, midden in de natuur. De faciliteiten zijn goed onderhouden, zeer schoon en functioneel. We hebben een geweldige tijd gehad. Dankjewel!”
“Uitstekende camping, erg schoon. Prachtige ligging.”
“Een fantastische plek voor jeugdgroepen. Je kunt elk jaar op de tweede zondag van september een goed overzicht krijgen in het Bremmefeschd.”
“Een werkelijk prachtige en goed onderhouden camping op een fantastische locatie. De camping is zeer netjes en biedt volop ruimte voor groepsactiviteiten en om van de natuur te genieten. Bijzonder geschikt voor groepen en jongeren. We voelden ons er erg op ons gemak en zouden graa…”
“De jeugdcamping Herrgottshübel in Jägersburg is een werkelijk bijzondere plek. De fantastische ligging van de camping, vlakbij de vijvers van Jägersburg, is bijzonder noemenswaardig. Genesteld in een prachtige, natuurlijke omgeving, biedt Herrgottshübel ideale omstandigheden om…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Openingsperiode
- May-Sep: 00:00-24:00
- Accommodatietypes
- Tentplaats
- Toegankelijk sanitair
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel?+
Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel ligt in Homburg, Saarland (Duitsland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel een zwembad?+
Nee, Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel heeft geen eigen zwembad.
Is Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel. Er is een speeltuin op 533 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel?+
Voor Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Welke voorzieningen heeft Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel?+
Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel biedt onder andere warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Wanneer is Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel open?+
Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel is geopend in de periode May-Sep: 00:00-24:00.
Vergelijkbare campings in Saarland
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Pfadfinder-/Jugendzeltplatz Herrgottshübel (deze camping) | – | – | – |
| Campingplatz am Polygon | ★ 7.6 | € 161 | – |
| Camping Losheim am See | – | € 210 | – |
| Das Blau | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


