Ovisola
★★★★
Camping in Rijnland-Palts

Campingpark Waldwiesen

Birkenfeld, Rijnland-Palts, Duitsland

Campingpark Waldwiesen ligt in de regio Rijnland-Palts in Duitsland. Kamperen kan er met een tent en een caravan.

  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
  • In het bos
Tentplaats · Caravanplaats
Gratis WiFi
Huisdier welkom
Restaurant

Over Campingpark Waldwiesen

GEO

Op het terrein vind je onder meer een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. De camping ligt in een bosrijke omgeving.

Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Nonnweiler (op 16,3 km van de camping).

✓ Pluspunten

  • In het bos
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Drinkwater
  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Ligging

  • In het bos

Meer voorzieningen

website
wifishowerstoiletsrestaurantcamper_hookupSpeeltuin

"Mein Platz" ist übrigens der Campingpark Waldwiesen und bei Birkenfeld in Rheinland-Pfalz gelegen. Ein hübsches Fleckchen Erde; dem werden Sie sicherlich

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Vanaf €119 /nacht
Richtprijs · actuele prijs en beschikbaarheid bij de aanbieder
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Caravan
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

Nonnweiler16.3 km

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktLidl (513 m) · Wasgau (603 m) · ALDI Süd (733 m)
RestaurantAlt Birkenfeld (1.0 km) · Anatolie Döner-Grill-Pizzeria (1.2 km) · Asia Bistro FaN (1.2 km)
Laadpaalonbekend (1.3 km) · onbekend (1.4 km) · onbekend (1.5 km)
Speeltuinonbekend (877 m) · onbekend (991 m) · onbekend (1.0 km)
ApotheekAdler-Apotheke (1.3 km) · Hirsch-Apotheke (1.4 km) · Schloss Apotheke (1.5 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 316 beoordelingen van 2 bronnen.

4,4/5
Google
312 beoordelingen
Lees reviews →
3/5
ANWB
4 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
“Een erg mooie camping, prachtig gelegen om te wandelen. De eigenaar is erg vriendelijk en ongecompliceerd.”
65 Spunk · een week geleden
★★★★★
“Camping Waldwiesen is mijn favoriete camping in de buurt van de Hunsrück. Het terrein is zeer goed onderhouden. Ik geniet van de rust en de natuurlijke omgeving, en ik kom er snel tot rust. Het is fantastisch dat je er zo vriendelijk wordt ontvangen en dat je niet met een reser…”
Alexandra Hoff · 2 weken geleden
★★★★★
“Mooie rustige locatie om lekker tot rust te komen. Genoeg wandel gelegenheden in de buurt. Aardige eigenaar! En mooi geprijst voor wat je krijgt!”
Kyro Debeij · 2 weken geleden
★★★★★
“Vriendelijke eigenaar, mooie camping. Minpunten voor de sanitaire voorzieningen, die klein en niet van de beste kwaliteit zijn. Maar dat had voor mij in mijn camper geen invloed.”
Andrea Opper · 4 weken geleden
★★★★★
“Prachtige camping, ruime staanplaatsen afgescheiden door hagen. Groot tentveld. Alles schoon, klein meer, speeltuin voor kinderen, alles prima.”
Udo Niemeier · een maand geleden
★★★★★
“We kwamen aan als stel met motoren en een tent. Het spontaan inchecken verliep probleemloos. De service was uitstekend en vooral erg vriendelijk. De sanitaire voorzieningen zijn erg schoon en douchen is bij de prijs inbegrepen. Het was er erg rustig en de indeling van de camp…”
Kevin Edwards · een maand geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Waldwiesen, 55765 Birkenfeld
Accommodatietypes
Tentplaats, Caravanplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja
Prijs
vanaf € 119
Extra voorzieningen
Babykamer · Wasserette · Speeltuin
In de buurt
Op loop- of rijafstand: supermarkt op 400 m · restaurant op 800 m · binnenzwembad op 5 km · golfbaan op 12 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Campingpark Waldwiesen. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Campingpark Waldwiesen?+

Campingpark Waldwiesen ligt in Birkenfeld, Rijnland-Palts (Duitsland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Campingpark Waldwiesen een zwembad?+

Nee, Campingpark Waldwiesen heeft geen eigen zwembad.

Is Campingpark Waldwiesen geschikt voor kinderen?+

Ja, Campingpark Waldwiesen is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 877 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Campingpark Waldwiesen?+

Ja, honden zijn welkom op Campingpark Waldwiesen.

Welke voorzieningen heeft Campingpark Waldwiesen?+

Campingpark Waldwiesen biedt onder andere een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches, drinkwater en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Rijnland-Palts

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Campingpark Waldwiesen (deze camping)–––
Camping Harfenmühle★ 8.6–strand 127 m
Prümtal-Camping Oberweis★ 8.6€ 233–
Camping Sensweiler Mühle-Naturlich Camping★ 8.5––

Alle campings in Rijnland-Palts →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragersWikidata

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website