Ovisola
Camping in Noordrijn-Westfalen

Klein Schweden

Noordrijn-Westfalen, Duitsland

Klein Schweden is een camping in Noordrijn-Westfalen, Duitsland. Kamperen kan er met een tent.

  • In het bos
Tentplaats

Over Klein Schweden

GEO

De camping ligt in een bosrijke omgeving.

Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Heimbach (op 950 m van de camping).

Pluspunten

  • In het bos

Voorzieningen

Ligging

  • In het bos

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

Heimbach950 m
Ordensburg Vogelsang6.8 km
Eifelaquaduct16.3 km

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktEDEKA (1.6 km) · Netto Marken-Discount (1.7 km) · Park Shop (3.5 km)
RestaurantHotel Restaurant Klostermühle (869 m) · Klein & Fein (1.1 km) · kochKUNST (1.1 km)
Laadpaalonbekend (1.4 km) · onbekend (3.6 km) · onbekend (3.6 km)
Speeltuinonbekend (1.2 km) · onbekend (1.5 km) · onbekend (1.8 km)
ApotheekRurtal-Apotheke (1.3 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen beschikbaar.

Weer & klimaat

Goed om te weten

Accommodatietypes
Tentplaats

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Klein Schweden. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Klein Schweden?+

Klein Schweden ligt in Noordrijn-Westfalen (Duitsland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Klein Schweden een zwembad?+

Nee, Klein Schweden heeft geen eigen zwembad.

Is Klein Schweden geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Klein Schweden. Er is een speeltuin op 1,2 km in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Klein Schweden?+

Voor Klein Schweden staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.

Vergelijkbare campings in Noordrijn-Westfalen

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Klein Schweden (deze camping)
UplandParcs Bergblick★ 9.5
Camping Hetzingen★ 8.7€ 239
UplandParcs Sauerland★ 8.7

Alle campings in Noordrijn-Westfalen →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragersWikidata

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website