Alfsee Ferien- und Erlebnispark
Rieste, Nedersaksen, Duitsland· ★ 8.3
Alfsee Ferien- und Erlebnispark is een van de campings in Nedersaksen, Duitsland, op Ovisola. Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan en een camper. Bezoekers waarderen Alfsee Ferien- und Erlebnispark ruim voldoende: gemiddeld een 8,3.
- Zwembad
- Restaurant
- Wifi
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
- Dichtbij strand
Over Alfsee Ferien- und Erlebnispark
GEODe camping is onderdeel van een groot vakantiepark met veel voorzieningen. Het grote stuwmeer en omgeving is beschermd natuurgebied. Het kleine meer heeft een zandstrand en waterskibanen.Het Germanenpark, themapark met vakantiewoningen en speelvoorzieningen is uniek
Op het terrein vind je onder meer een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Alfsee Ferien- und Erlebnispark bevindt zich op 389 m van een strand.
Je boekt Alfsee Ferien- und Erlebnispark eenvoudig online via Ovisola en onze partner.
✓ Pluspunten
- Zwembad
- Dichtbij strand
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Drinkwater
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Zwembad
- Restaurant
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
Ligging
- Dichtbij strand
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tentvanaf €207
- Caravanvanaf €207
- Camperplaatsvanaf €207
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Campingplattegrond
Bekijk de plattegrond van de camping (ACSI):![]()
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij strand | 389 m |
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 5.051 beoordelingen van 3 bronnen.
Wat gasten zeggen
via Google“Wij, met z'n tweeën, huurden een caravan. Het was prima. Voor een langer verblijf zou het te krap voor ons zijn geweest. Je kunt een normaal gesprek voeren en de buren verstaan. De inrichting was voldoende. We kunnen het aanbevelen.”
“De staanplaatsen zijn zoals geadverteerd. De sanitaire voorzieningen zijn groot en schoon. De service is oké. Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Wanneer er schoolgroepen verblijven, kan het geluidsniveau 's nachts niet altijd even prettig zijn.”
“Al met al was het een heel fijn weekend. We verbleven in het Germanic Village, dat prachtig is aangelegd. Het enige, maar wel significante, minpuntje was dat er maar vier stoelen aan de tafel stonden in het huisje voor zes personen. We moesten de erg zware stoelen van het terr…”
“In- en uitchecken verliep perfect online. De camping was schoon, de broodjes waren heerlijk en oma, opa en kleinkind hebben een fantastisch en onvergetelijk weekend gehad. 👍👍”
“We waren er afgelopen weekend. De locatie is geweldig, het personeel erg vriendelijk, maar helaas was onze kamer niet zo schoon als ik voor die prijs had verwacht. Het park zelf is echter fantastisch. Prachtig aangelegd, met een sauna, een zwembad en een meer.”
“Geweldige accommodatie met nieuwe sanitaire voorzieningen :)”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Caravanplaats, Camperplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Dichtstbij water
- strand 389 m
- Prijs
- vanaf € 207
- Max. personen per plaats
- 99
- Extra voorzieningen
- Animatie · Babykamer · Beachvolleybal · Bootverhuur · Fitness · Binnenzwembad · Kindersanitair · Kiosk · Wasserette · Minigolf · Speeltuin · Sportactiviteiten
- In de buurt
- Op loop- of rijafstand: supermarkt op 1,5 km · golfbaan op 15 km.
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Alfsee Ferien- und Erlebnispark. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Alfsee Ferien- und Erlebnispark?+
Alfsee Ferien- und Erlebnispark ligt in Rieste, Nedersaksen (Duitsland). In de buurt vind je een strand op 389 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Alfsee Ferien- und Erlebnispark een zwembad?+
Ja, Alfsee Ferien- und Erlebnispark heeft een zwembad.
Is Alfsee Ferien- und Erlebnispark geschikt voor kinderen?+
Ja, Alfsee Ferien- und Erlebnispark is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 70 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Alfsee Ferien- und Erlebnispark?+
Ja, honden zijn welkom op Alfsee Ferien- und Erlebnispark.
Welke voorzieningen heeft Alfsee Ferien- und Erlebnispark?+
Alfsee Ferien- und Erlebnispark biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches, drinkwater en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Wat kost overnachten op Alfsee Ferien- und Erlebnispark?+
Een overnachting op Alfsee Ferien- und Erlebnispark kost vanaf circa €207 per nacht. De actuele prijs hangt af van de periode, het plaatstype en het aantal personen.
Vergelijkbare campings in Nedersaksen
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Alfsee Ferien- und Erlebnispark (deze camping) | ★ 8.3 | € 207 | strand 389 m |
| Camping Braunlage | ★ 10 | – | – |
| Camping Dörpen | ★ 9.2 | € 82 | – |
| Uhlenköper-Camp | ★ 9 | € 119 | – |
Lees ook
- De mooiste campings in Nedersaksen — met Camping Birkensee in de spotlight
- De mooiste campings in Nedersaksen — met Insel-Camping-Borkum in de spotlight
- De mooiste campings in Nedersaksen — met Harz Camp Goslar in de spotlight
- De mooiste campings in Nedersaksen — met Campingplatz & Bootshafen Dümmer See in de spotlight
Deze camping op social media
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.



