Stellplatz Blasendorff
Mecklenburg-Voor-Pommeren, Duitsland
Stellplatz Blasendorff ligt in de regio Mecklenburg-Voor-Pommeren in Duitsland. Kamperen kan er met een camper.
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Over Stellplatz Blasendorff
GEODe camping ligt op 736 m van zee en op 624 m van een strand.
Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Heringsdorf (op 1,9 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Voorzieningen
Ligging
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Camperplaats?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij zee | 736 m |
| Dichtbij strand | 624 m |
Bezienswaardigheden in de buurt
| Heringsdorf | 1.9 km |
| Świnoujście | 8.1 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Nog geen beoordelingen beschikbaar.
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Camperplaats
- Dichtstbij water
- strand 624 m
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Stellplatz Blasendorff. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Stellplatz Blasendorff?+
Stellplatz Blasendorff ligt in Mecklenburg-Voor-Pommeren (Duitsland). In de buurt vind je de zee op 736 m en een strand op 624 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Stellplatz Blasendorff een zwembad?+
Nee, Stellplatz Blasendorff heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 736 m.
Is Stellplatz Blasendorff geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Stellplatz Blasendorff. Er is een speeltuin op 355 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Stellplatz Blasendorff?+
Voor Stellplatz Blasendorff staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Vergelijkbare campings in Mecklenburg-Voor-Pommeren
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Stellplatz Blasendorff (deze camping) | – | – | strand 624 m |
| KanuCamp Canow | ★ 9.4 | € 44 | strand 62 m |
| Campingplatz am Garder See | ★ 9 | – | strand 376 m |
| GenussFerien, Natur und Strandcamping | ★ 8.9 | – | strand 138 m |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






