Ovisola
Camping in Mecklenburg-Voor-Pommeren

Pension Ariane

Heringsdorf, Mecklenburg-Voor-Pommeren, Duitsland

Welkom op Pension Ariane, een camping in Mecklenburg-Voor-Pommeren, Duitsland. De plaatsen zijn geschikt voor een camper.

  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand
Camperplaats

Over Pension Ariane

GEO

Pension Ariane bevindt zich op 783 m van zee en op 783 m van een strand.

In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Świnoujście (op 7,1 km van de camping).

Pluspunten

  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand

Voorzieningen

Ligging

  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Camperplaats
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Dichtbij zee783 m
Dichtbij strand783 m

Bezienswaardigheden in de buurt

Świnoujście7.1 km
Heringsdorf2.5 km

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktEDEKA (969 m) · ALDI Nord (999 m) · Netto Marken-Discount (1.5 km)
RestaurantAl Basilico (158 m) · Domkes Fischpavillon (194 m) · Eric‘s Burger & Steak (218 m)
Laadpaalonbekend (157 m) · onbekend (985 m) · Vattenfall InCharge (2.1 km)
Speeltuinonbekend (256 m) · onbekend (399 m) · kleiner Spielpark (541 m)
ApotheekApotheke Heringsdorf (396 m) · Marsson Apotheke im Ärztehaus (1.4 km) · Fontane Apotheke (2.6 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Webcams in de buurt

Windy

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen beschikbaar.

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Bülowstraße 13, 17424 Heringsdorf
Accommodatietypes
Camperplaats
Dichtstbij water
zee 783 m

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Pension Ariane. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Pension Ariane?+

Pension Ariane ligt in Heringsdorf, Mecklenburg-Voor-Pommeren (Duitsland). In de buurt vind je de zee op 783 m en een strand op 783 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Pension Ariane een zwembad?+

Nee, Pension Ariane heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 783 m.

Is Pension Ariane geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Pension Ariane. Er is een speeltuin op 256 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Pension Ariane?+

Voor Pension Ariane staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.

Vergelijkbare campings in Mecklenburg-Voor-Pommeren

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Pension Ariane (deze camping)zee 783 m
KanuCamp Canow★ 9.4€ 44strand 62 m
Campingplatz am Garder See★ 9strand 376 m
GenussFerien, Natur und Strandcamping★ 8.9strand 138 m

Alle campings in Mecklenburg-Voor-Pommeren →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragersWikidata

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website